"Narzeczona ze Stambułu". Polski zwiastun popularnego tureckiego serialu! Sureyya i Faruk będą szczęśliwi?

Utalentowana piękność i przystojny biznesmen. Zaborcza rodzina i tragiczne dylematy. Zoom TV prezentuje "Narzeczoną ze Stambułu"! Zobacz pierwszy polski zwiastun tego popularnego tureckiego serialu!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" od poniedziałku, 30 września 2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

"Narzeczona ze Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") to serial, do którego scenariusz napisało samo życie. Bohaterką jest młoda, piękna Sureyya (Aslı Enver), która została wychowana przez ciotkę. Jej życie nigdy nie było usłane różami. Jest utalentowaną śpiewaczką i skrzypaczką, ale przy tym jest bardzo skromna. Pewnego dnia poznaje Faruka (Özcan Deniz). Przystojny biznesmen odmieni jej życie na zawsze.

Kto jest kim w popularnym tureckim serialu? Poznaj bohaterów!Zobacz więcej

Faruk jest właścicielem firmy przewozowej i pochodzi z wpływowej rodziny Boran w tureckiej metropolii Bursa. Sureyya i Faruk zakochują się w sobie, ale na drodze ich uczucia staje zaborcza i konserwatywna matka mężczyzny. Czy tym dwojgu będzie dane być razem?

Serial "Narzeczona ze Stambułu" oparto na powieści autorstwa psychiatry, dr Gülseren Budayıcıoğlu, która jest zapisem autentycznych sesji terapeutycznych. Inspiracją do stworzenia głównej bohaterki była znana w Turcji piosenkarka, Ülkü Üst - solistka grupy z lat 60. i 70. Beyaz Kelebekler. W Zoom TV "Narzeczona ze Stambułu" będzie miała swoją polską premierę.

Czego nie wiesz o popularnym tureckim serialu? Kiedy w polskiej TV?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Narzeczona ze Stambułu" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×