Narzeczony przekonał Martę Wierzbicką do sesji w "Playboyu"

Aktorka nie od początku była przekonana do pozowania w magazynie dla panów.

Multimedia

*CZYTAJ TAKŻE: MARTA WIERZBICKA NAGO W "PLAYBOYU" [MARTA WIERZBICKA: NAZYWAM MOJE PIERSI KURAMI](//www.telemagazyn.pl/plotki/10433,marta-wierzbicka-nazywam-moje-piersi-kur-ami,id,t.html)**

Do sesji dla "Playboya" przekonał Martę Wierzbicką jej narzeczony.

 • Maciej od początku namawiał mnie na tę sesję, bardzo mi kibicuje i jest moim największym wsparciem - powiedziała Wierzbicka serwisowi plejada.onet.pl.

Kiedy już aktorka zdecydowała się na podjęcie wyzwania, okazało się, że wszystko jest łatwiejsze niż się początkowo wydawało. Dodatkowo, aktorka odkryła zalety oferty "Playboya".

CZYTAJ TAKŻE: MARTA WIERZBICKA CHCE ZMNIEJSZYĆ PIERSI BYŁA POLITYK HISZPAŃSKIEJ PSOE TOPLESS

 • Przede wszystkim... będzie to dla mnie pamiątka na całe życie. Stwierdziłam: co mi szkodzi? To było super doznanie. Na początku bardzo się stresowałam. Nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić. W trakcie trwania sesji coraz bardziej się otwierałam i nagość nie sprawiała mi już problemu - wyznała Marta Wierzbicka.

Komentarze

Skomentuj
 • Sebo (gość)

  pogadam z narzeczonym, może namówi Cię, żebyś się ze mną przespała ;) jak taki cudowy i tak wspiera!

  30.04.2013 23:18
 • Denis2 (gość)

  Znałazłem linka z wszystkimi fotami Marty w Playboy'u, także tymi niepublikowanymi. Muszę przyznać, że niezłe z niej ciacho.. i ten biust <3 Tutaj link jak jeszcze ktoś nie widział: ht tp://clixtk.com/dTa

  29.04.2013 20:16
 • gaa (gość)

  Pamiątka na całe życie????, Narzeczony namówił ??? Pamiątką to są zdjęcia z wakacji, na narzeczony odradza swojej przyszłej żonie obfotografowywania się nago do gazet.

  28.04.2013 23:22
 • k (gość)

  Nic tylko współczuć narzeczonego

  28.04.2013 22:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×