"Nasha Natasha". Rosyjski dokument o Natalii Oreiro w sierpniu na Netflix. Rosjanie uwielbiają gwiazdę "Zbuntowanego anioła"!

Rosyjski dokument o Natalii Oreiro już w sierpniu pojawi się na Netflix. To kolejny dowód na to, jak bardzo Rosjanie uwielbiają gwiazdę "Zbuntowanego anioła".

Multimedia

Rosjanie stworzyli dokument o Natalii Oreiro

Natalia Oreiro to jedna z najbardziej uwielbianych zagranicznych gwiazd w Rosji. Pochodząca z Urugwaju aktorka i piosenkarka zyskała popularność jako Milagros w telenoweli "Zbuntowany anioł", później odwiedzała Rosję podczas swoich muzycznych tournée. W 2018 roku to ona została wytypowana do zaśpiewania piosenki na odbywający się w Rosji mundial.

Natalia Oreiro chce być Rosjanką?! Złożyła wniosek o rosyjskie obywatelstwo!Zobacz więcej

W czerwcu 2020 roku Natalia Oreiro zdradziła, że złożyła wniosek o rosyjskie obywatelstwo. - Byłam gościem programu Iwana Urganta i on powiedział, że jestem największą Rosjanką wśród cudzoziemek. Odpowiedziałam, że nie mam co do tego wątpliwości i powiedziałam, że Putin może nadać mi obywatelstwo. To miał być żart, a nie prośba, chociaż oczywiste jest, że chciałabym mieć rosyjskie obywatelstwo – tłumaczyła Oreiro.

Teraz powstał o niej film dokumentalny pt. "Nasha Natasha". Martin Sastre przygląda się w nim fenomenowi Natalii Oreiro we Wschodniej Europie i odpowiada na pytanie, jak to możliwe, że Oreiro jest bardziej znana niż Leo Messi. Film pojawi się na Netfliksie 6 sierpnia.

Natalia Oreiro śpiewała z playbacku! Internauci zażenowani!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×