"Następny proszę!" odcinek 5. Kuba Kozak przywoła klimat przedwojennej Warszawy! W jaką grę wciągnie Marcina Wójcika? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Hasłem 5. odcinka show „Następny proszę! będzie „Każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może!” Gościem specjalnym programu będzie Kuba Kozak z grupy „Warszawiaki-Trupa Teatralna”, który przywoła klimat przedwojennej Warszawy oraz wciągnie Marcina Wójcika do „gry w trzy lusterka”.

Multimedia

"Następny proszę!" odcinek 5. w niedzielę, 28 października o 10:30, tylko w TV Puls! - sprawdź program tv

W piątym odcinku show „Następny proszę!” pojawi się gościnnie Kuba Kozak z grupy „Warszawiaki-Trupa Teatralna”, której członkowie podtrzymują pamięć o dawnej Warszawie. Przygotowując swoje koncerty i sceniczne występy kabaretowe, czerpią wiedzę ze źródeł, uczą się od starszych warszawiaków sztuczek karcianych i tekstów piosenek. Scenariusze ich występów opierają się na tekstach zaczerpniętych z przedwojennej prasy i na zasłyszanych opowieściach.

Iluzjonista Piotr Denisiuk w programie! Czym zaskoczy widzów finalista „Mam talent”? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Widzowie TV Puls będą mieli niepowtarzalną okazję posłuchać przedwojennej gwary warszawskiej a uczestnicy i Marcin Wójcik – zagrać w starą warszawską „grę w trzy lusterka”. O doskonałą muzykę zadba, jak zawsze, Grzegorz Wilk wraz ze swoim zespołem, a Kuba Krzak z Kabaretu Chyba tym razem wystąpi jako nietypowy sprzątający oraz wcieli się w policjanta.

Poza tym uczestników programu czekają emocje w rozgrywce o główną wygraną – w puli znajduje się ćwierć miliona złotych! Kto zasiądzie w fotelu mistrza i zawalczy w finale o wielkie pieniądze?

Zobacz galerię

"Następny proszę!" - o czym jest?

„Następny proszę!” to program, który łączy emocje teleturnieju z doskonałą zabawą rozrywkowego show. Takiego show w Polsce jeszcze nie było! W roli prowadzącego - uwielbiany przez widzów Marcin Wójcik. Program oparty jest na licencji włoskiego Next One, pokochali go m.in. widzowie z Kanady, Włoch i Hiszpanii. Gra toczy się o wysoką stawkę, a Zwycięzca może być tylko jeden! Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze. „Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami. Nowość na rynku telewizyjnym. Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska – producent takich programów jak: „MasterChef”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „The Brain. Genialny umysł”.

FBPAGE https://www.facebook.com/telemagazynpl/

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×