"Nastoletnie matki" 26.01.2014, odc. 1. Co się wydarzyło?

Sprawdź, co się wydarzyło w 1. odcinku "Nastoletnich matek".

Multimedia

Za nami pierwszy odcinek "Teen Mom Poland - Nastoletnie Matki", w którym poznaliśmy bliżej bohaterki programu i ich historie.

17-letni Ada mieszka w domu samotnej matki i stara się dostać mieszkanie socjalne. Cały czas nie wie, czy dać kolejną szansę swojemu chłopakowi, ojcu córki - Łukaszowi.

CZYTAJ TAKŻE: NOWE ZWIASTUNY "TEEN MOM POLAND - NASTOLETNIE MATKI" [WIDEO] POZNAJ WSZYSTKIE UCZESTNICZKI "NASTOLETNICH MATEK"!

18-letnia Ewa bardzo chciałaby zamieszkać ze swoim chłopakiem, Kamilem. Niestety para rzadko się widuje ze względu na odległość, jaka ich dzieli.

16-letnia Iza wraz ze swoim chłopakiem, 20-letnim Tomkiem dostali sądowe pozwolenie na zawrcie związku małżeńskiego, o które starali się od dłuższego czasu.

Marysia i jej mąż przeżywają kryzys w związku. Krzysiek chce wyjechać do Czeczenii i zarobić na życie. 17-latka nie umie podjąć decyzji, tym bardziej, że niedawno poznała innego chłopaka, z którym chciałaby się związać. Para stara się rozwiązać tę trudną dla nich sytuację.

CZYTAJ TAKŻE: STARTUJE POLSKA EDYCJA "NASTOLETNICH MATEK" "TEEN MOM - NASTOLETNIE MATKI" POLSKA EDYCJA. ZOBACZ ZWIASTUNY PROGRAMU [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×