"Nasz nowy dom 15". Ekipa programu pomogła rodzinie z Tomaszowa Mazowieckiego! Zobacz zdjęcia PRZED i PO remoncie

Za nami kolejny odcinek programu "Nasz nowy dom". Ekipa wraz z Katarzyną Dowbor i architekt Martyną Kupczyk pomogła tym razem rodzinie z Tomaszowa Mazowieckiego! Zobacz, jak zmienił się dom pani Zofii i jej córki Natalii.

Multimedia

W środę (9.09) Kasia Dowbor wraz z ekipą programu odwiedziła fabryczną część Tomaszowa Mazowieckiego. To właśnie tam mieszka pani Zofia z piętnastoletnią córką Natalią. Choć ich dom z zewnątrz wyglądał jak wiele innych, w środku nie przedstawiał się już tak zwyczajnie. To budynek, w którym nie było wody. Do każdej zwyczajnej czynności jak zmywanie, robienie herbaty, pranie, czy mycie wodę trzeba było pobrać ze studni przed domem.

Ekipa Katarzyny Dowbor odmieniła góralski dom rodziny z Gałkowic Górnych. Zobacz efekty!Zobacz więcej

W pomieszczeniu, które nazywane jest łazienką, nie było wanny ani prysznica. Mama z córką musiały kąpać się w miskach. W domu była wilgoć, okna były spróchniałe, córka pani Zofii często choruje. Życie kobiet było po prostu udręką. Pani Zofia była ofiarą przemocy domowej. Po uwolnieniu się od takiego męża myślała tylko o tym, żeby żyć bezpiecznie. Po ciężkiej i długoletniej terapii naszej bohaterce udało się odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Natalia nie marzyła o niczym wyjątkowym, chciała tylko żyć jak jej rówieśnicy. I to marzenie spełniła ekipa „Naszego nowego domu”!

Remontu podjęli się Martyna Kupczyk wraz z Wieśkiem Nowobilskim i jego niezawodną ekipą. Mamy zdjęcia przed i po remoncie. Znajdziesz je w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×