"Nasz nowy dom 16". Jak wygląda praca na planie programu? Architektka Martyna Kupczyk podzieliła się swoimi spostrzeżeniami i przyznała, kto nie ma szans otrzymać pomocy!

Program "Nasz nowy dom" zadebiutował na antenie Polsatu w 2013 roku i od tamtej pory każdy odcinek gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Nic dziwnego, że istnieje duże zainteresowanie dotyczące spraw, które rozgrywają się "za kulisami" programu. Niedawno na ten temat wypowiedziała się Martyna Kupczyk, architektka współpracująca z ekipą Katarzyny Dowbor. Czego mogliśmy się od niej dowiedzieć?

Multimedia

Program "Nasz nowy dom"

Program "Nasz nowy dom" jest obecny na antenie Polsatu od 2013 roku. Od samego początku budzi duże zainteresowanie i silne emocje u widzów. Wielu fanów jest żywo zainteresowanych tym, w jaki sposób program powstaje i co dzieje się "za kulisami". Niedawno za pośrednictwem live'a na swoim facebookowym profilu wypowiedziała się na ten temat Martyna Kupczyk, architektka pracująca przy remontach pokazywanych w programie.

Nowy dom pani Aleksandy i jej synów robi wrażenie! Zobacz zdjęcia przed i po remoncie!Zobacz więcej

Martyna Kupczyk o pracy w programie "Nasz nowy dom"

Martyna Kupczyk, architektka współpracująca z ekipą Katarzyny Dowbor, w prawie godzinnej transmisji na swoim profilu w mediach społecznościowych opowiedziała o wielu aspektach pracy przy powstawaniu programu "Nasz nowy dom". Zwróciła między innymi uwagę na to, że dla niej osobiście dużą trudnością bywa praca z dala od własnego domu, w którym czeka na nią ukochana córeczka, Kornelia.

Powiem szczerze, że wyjeżdżamy często, więc jest problem, bo zostawiamy rodzinę. Ja mam małe dziecko, Kornelia już się przyzwyczaiła, że nie ma mamy w domu, ale ja się chyba nie do końca przyzwyczaiłam, że na te sześć dni wyjeżdżam. Druga sprawa jest taka, że jak robimy odcinek "na wyjeździe", to fajne jest, że cały czas można być na budowie i mieć kontakt z kierownikiem budowy - przyznała architekta Martyna Kupczyk.

Katarzyna Dowbor odwiedziła Doły Biskupie! Ekipa wyremontowała dom pięcioosobowej rodzinie! Zobaczcie zdjęcia!Zobacz więcej

Martyna Kupczyk podkreśliła także, że wbrew wątpliwościom niektórych widzów, ekipa remontowa naprawdę na wykonanie pracy ma tylko pięć dni, dokładnie tak, jak jest to przedstawiane w programie. Jak powiedziała, z tego powodu wszyscy w ekipie muszą być przygotowani na dynamicznie zachodzące zmiany i szybkie podejmowanie decyzji.

Bardzo często nie dochodzi materiał, który zamawiamy, bardzo często nie ma rzeczy, którą byśmy chcieli zamówić. Zdarza się, że zamawiamy cały komplet mebli, a nagle dostajemy informację, że nie ma trzech rzeczy z tego kompletu, więc cały projekt pada i trzeba coś stworzyć od nowa. Ale lubię tę pracę, naprawdę! - w ten sposób podsumowała tę kwestię.

Dlaczego niektóre rodziny nie mogą otrzymać pomocy? Katarzyna Dowbor wskazała najważniejsze problemy!Zobacz więcej

W czasie transmisji został poruszony również temat tego, które rodziny nie mogą zostać zakwalifikowane do programu. Okazuje się, że problemem może być wielkość budynku, w którym ewentualny remont miałby się odbyć lub jego ogólny stan techniczny.

Pamiętajcie, że mamy tylko pięć dni, więc nie jesteśmy w stanie wyremontować domu, który ma 120 m2, bo musielibyśmy chyba trzy ekipy budowlane wziąć, a to też tak się nie da pracować. Nie możemy wyremontować domów, które są w bardzo złym stanie technicznym, bo mamy kierowników budowy, którzy są za tę całą budowę odpowiedzialni i nie możemy wziąć się za coś, kiedy nie jesteśmy pewni, że ten dom będzie stał przez następnie kilkanaście czy kilkadziesiąt lat - stwierdziła Martyna Kupczyk.

W swojej wypowiedzi podkreśliła również, że wbrew wątpliwościom części internautów, wszystkie remonty opłaca telewizja Polsat, nie są więc finansowane przez uczestników programu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • PearlMFenton

    Zarabiam ponad 7 tysięcy dolarów miesięcznie, pracując na pół etatu. Ciągle słyszałem, jak inni ludzie mówią mi, ile pieniędzy mogą zarobić w Internecie, więc PUz postanowiłem się temu przyjrzeć. Cóż, to wszystko było prawdą i całkowicie zmieniło moje życie. Tutaj zacząłem ...... www.Jobcash1.com

    06.03.2021 22:42
  • polska2050 (gość)

    A kto to jest ta" architektka"? Czy wy potraficie pisac po polsku. Swiat schodzi na psy przez takich ludzi.

    06.03.2021 21:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×