"Nasz nowy dom 16" we wsi Wiśniówka. Spektakularna metamorfoza mieszkania pani Agnieszki. Ekipa Katarzyny Dowbor spisała się na medal

W czwartkowym odcinku programu "Nasz nowy dom" ekipa Katarzyny Dowbor zawitała do wsi Wiśniówka, w której mieszka pani Agnieszka. Sytuacja rodziny była bardzo ciężka, ale dzięki telewizji Polsat ich los się odmienił. Zdjęcia przed i po remoncie robią wrażenie. Zobacz spektakularną metamorfozę mieszkania pani Agnieszki.

Multimedia

"Nasz nowy dom 16" we wsi Wiśniówka - zobacz nowe mieszkanie panie Agnieszki!

Życie pani Agnieszki było bardzo trudne. Jako mała dziewczynka straciła ojca, zawsze marzyła o prawdziwej rodzinie. Bardzo młodo wyszła za mąż i urodziła Weronikę. Niestety związek dwojga ludzi zupełnie niegotowych na dorosłość rozpadł się szybko. Później kobieta próbowała po raz drugi założyć rodzinę. Z tego związku, pełnego zła i przemocy, ma wspaniałą córeczkę Nikolę, która choruje na epilepsję i wymaga szczególnej troski. W końcu los uśmiechnął się do kobiety.

Pani Agnieszka poznała pana Karola, który pokochał ją i jej córki, stał się dla dziewczynek prawdziwym tatą. Ostatnio pan Karol zdecydował się poprosić ukochaną o rękę, a pani Agnieszka z radością przyjęła oświadczyny. Niestety rodzina nie miała gdzie razem zamieszkać. Ogromnym wysiłkiem kupili mieszkanie w starym drewnianym budynku wielorodzinnym, jednak nie było ich stać na remont. Pani Agnieszka z córkami mieszkała u rodziny, a pan Karol aż 50 kilometrów dalej. Największym ich marzeniem jest po prostu być razem. Dzięki Telewizji Polsat to marzenie się spełniło.

Rodzinę odwiedziła Katarzyna Dowbor, która widząc warunki, była pełna podziwu dla ich zaangażowania:

Kochani jestem pełna podziwu dla pracy, którą w ten dom włożyliście. Podziwiam też to, że pan pracuje na pełny etat, wkłada pieniądze w to, co ma być Waszym domem, a do tego jeszcze dojeżdża, żeby to wszystko zrobić własnymi rękoma. Włożyliście dużo serca w to, żeby mieć ten swój wymarzony kąt, ale też rozumiem, że w pewnym momencie człowiek dochodzi do ściany i dalej już nie daje rady. (...) To jest mieszkanie, które tak naprawdę trzeba stworzyć od nowa, tu nie ma nic, oprócz oczywiście bardzo starannie położonego ogrzewania podłogowego (...) Tu trzeba zrobić wszystko i nie wyremontować, a stworzyć."

Tym razem do akcji wkroczyli architekt Martyna Kupczyk oraz Wiesiek Nowobilski z ekipą budowlaną. Wspólnymi siłami stworzyli wnętrze, w którym rodzina będzie mogła rozpocząć nowe wspólne życie.

Zobacz, jak zmieniło się mieszkanie mieszkanie pani Agnieszki ze wsi Wiśniówka. Wielka zmiana!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×