nasz nowy dom 16

"Nasz nowy dom 16". Jak wygląda praca na planie programu? Architektka Martyna Kupczyk podzieliła się swoimi spostrzeżeniami i przyznała, kto nie ma szans otrzymać pomocy!

Program "Nasz nowy dom" zadebiutował na antenie Polsatu w 2013 roku i od tamtej pory każdy odcinek gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Nic dziwnego, że istnieje duże zainteresowanie dotyczące spraw, które rozgrywają się "za kulisami" programu. Niedawno na ten temat wypowiedziała się Martyna Kupczyk, architektka współpracująca z ekipą Katarzyny Dowbor. Czego mogliśmy się od niej dowiedzieć?

06.03.2021Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom". Dlaczego niektóre rodziny nie mogą otrzymać pomocy w ramach programu? Katarzyna Dowbor wskazała najważniejsze problemy!

"Nasz nowy dom" to jeden z najpopularniejszych programów telewizji Polsat. Widzowie mają okazję obserwować proces pomocy rodzinom w trudnej sytuacji życiowej przez generalny remont ich domu w niezwykle krótkim czasie. Niestety nie wszystkie rodziny potrzebujące pomocy mają okazję zakwalifikować się do programu. Jakie są przyczyny tego stanu rzeczy?

22.02.2021Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 16". Katarzyna Dowbor pomoże kolejnym rodzinom w potrzebie! Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Przed nami 16. sezon programu, który daje nadzieję i realną szansę na lepsze życie. „Nasz Nowy Dom” to format z misją, którą realizuje doświadczona ekipa fachowców pod dowództwem Katarzyny Dowbor. Wiosną pokażemy kolejne 24 metamorfozy domów i mieszkań rodzin, których los wyjątkowo doświadczył. Emisja od 3 marca, w każdą środę i czwartek, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.

12.02.2021Nasz nowy dom

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×