"Nasz Nowy Dom 17" odcinek 1. Anna i Andrzej dla synów zrobiliby wszystko. Katarzyna Dowbor wyremontowała im dom w Bielsku-Białej! Zobaczcie zdjęcia z metamorfozy!

Za nami premiera 1. odcinka 17. sezonu programu „Nasz nowy dom”, który odmienia życie rodzin wyjątkowo doświadczonych przez życie. Nic nie daje większej radości niż pomoc innym. Katarzyna Dowbor wraz z całą ekipą doskonale wie, jak sprawić, by na twarzach bohaterów zamiast strachu i troski pojawił się uśmiech i ulga, a nierówna walka z przeciwnościami losu była dla rodzin choć trochę łatwiejsza. Sprawdźcie, co się wydarzyło!

Multimedia

"Nasz Nowy Dom 17" Bielsko-Biała - tak wygląda mieszkania Anny i Andrzeja!

W pierwszym odcinku nowego sezonu ekipa "Naszego Nowego Domu" odwiedziła rodzinę w Bielsku-Białej. Poznaliśmy historię wspaniałych rodziców, którzy dla swoich synów zrobiliby wszystko. Pani Anna z mężem Andrzejem wychowują razem jedenastoletniego Jakuba i siedmioletniego Michała. Michał jest dzieckiem autystycznym, dzięki ciężkiej pracy Mamy i specjalistów jest komunikatywny i rozwija się. Wymaga jednak stałej opieki i uwagi.

Ekipa Katarzyny Dowbor wyremontowała małe mieszkanie w Warszawie! Zobaczcie zdjęcia przed i po metamorfozie!Zobacz więcej

Jakub ma astmę oskrzelową, w tej chwili pod stałą kontrolą specjalisty psychiatry z powodu zaburzeń aktywności ruchowej. Największym zmartwieniem rodziny jest stan zdrowia pana Andrzeja. Niedawno dopiero lekarze odkryli, że mężczyzna urodził się bez tarczycy. Z tego powodu inne organy nie funkcjonowały prawidłowo i doszło do poważnych uszkodzeń. Niedawno pan Andrzej przeszedł operację wszczepienia bypassów. Mężczyzna pracuje, ale nie może być mowy o samodzielnym remontowaniu domu: Nie mam na tyle sił, ale nie ma też środków, żeby to odremontować… – doda mężczyzna.

Warunki, w jakich żyje rodzina, wymagają natychmiastowej interwencji fachowców. Rodzina nie ma łazienki, wszyscy śpią w jednym pokoju, kuchnia jest w tragicznym stanie.

To jest dramat! Naprawdę nie powinniście mieszkać w takich warunkach – tak zareagowała Katarzyna Dowbor, gdy zobaczyła wnętrze domu.

Z tym wszystkim zmierzyła się ekipa Przemka, nowy dom zaprojektował Maciek a Katarzyna Dowbor zadbała, by rodzina miała wakacje z prawdziwego zdarzenia. Zobaczcie, jak teraz wygląda dom!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA PRZED I PO METAMORFOZIE!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×