"Nasz Nowy Dom 17" odcinek 3. Katarzyna Dowbor z ekipą ruszyła na pomoc Antosiowi i jego chorej mamie! Zobaczcie, jak zmienił się ich dom!

Za nami kolejny odcinek 17. sezonu programu "Nasz Nowy Dom". W tym odcinku ekipa pod wodzą Katarzyny Dowbor odwiedziła Pieńki Rzewińskie - wieś na północnym Mazowszu. W maleńkim drewnianym domu mieszkają mama i syn – pani Anna i ośmioletni Antoś. Zobaczcie, jak zmienił się ich dom!

Multimedia

"Nasz Nowy Dom 17" Pieńki Rzewińskie - Tak zmienił się dom pani Ani i Antosia!

Ekipa programu "Nasz Nowy Dom 17" znowu w akcji! Pani Ania od pewnego czasu choruje, objawy są niebezpieczne a lekarzom nie udało się dotąd ustalić diagnozy. Antek jest grzecznym, wspierającym mamę chłopcem, przerażonym tym, co się z nią dzieje: Czasami jest tak, że moja mama jest słabsza niż zwykle. Martwię się o mamę cały czas – mówi Antoś.

Anna i Andrzej dla synów zrobiliby wszystko. Katarzyna Dowbor wyremontowała im dom! Zobaczcie zdjęcia z metamorfozy!Zobacz więcej

Rodzina do tej pory żyła w naprawdę dramatycznych warunkach. W maleńkim stuletnim domku nie domykały się drzwi, wiało z każdej szpary. Połowa domu była wybudowana z gliny i sukcesywnie się zapadała. Nie było ciepłej wody, łazienki ani toalety. Niebezpieczne ogrzewanie i instalacja elektryczna w każdej chwili mogły doprowadzić do tragedii.

Ekipa programu chciała sprawić, by ta rodzina w reszcie poczuła się spokojnie i bezpiecznie. Do akcji, u boku Katarzyny Dowbor, wkroczyli Martyna i Wiesiek! Jak zmienili dom Pani Ani i Antosia? Sprawdźcie naszą galerię!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA PRZED I PO METAMORFOZIE!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×