nasz nowy dom 17

"Nasz nowy dom 17" w Jaroszewie Biskupim. Remont budynku na Mazowszu, nieprzystosowanego dla osób niepełnosprawnych. Zobacz zdjęcia przed i po metamorfozie

W 252. odcinku programu "Nasz Nowy Dom", ostatnim odcinku 17. sezonu, Katarzyna Dowbor z ekipą przyjechali do Jaroszewa Biskupiego na Mazowszu. Poznaliśmy rodzinę ciężko doświadczoną przez nieuleczalne choroby. Ich nieprzystosowany do ich potrzeb dom został wyremontowany. Zdjęcia przed i po metamorfozie znajdziesz w naszej galerii.

18.11.2021Nasz nowy dom

"Nasz Nowy Dom 17" w Chróścinie, odcinek 249. Pan Krzysztof stracił stopę i traci wzrok. Razem z żoną wychowuje wnuka. Matka nigdy nie przytuliła swojego dziecka! Zobaczcie, jak zmienił się ich dom!

Za nami 249. odcinek programu "Nasz Nowy Dom 17". To był kolejny bardzo wzruszający epizod programu, bowiem Katarzyna Dowbor tym razem odwiedziła Chrościnę, gdzie niepełnosprawny pan Krzysztof, wraz z żoną, wychowuje wnuka. Rodzice dziecka nigdy się nim nie interesowali! Zobaczcie, jak Katarzyna Dowbor z ekipą odmieniła ich dom!

28.10.2021Nasz nowy dom

"Nasz Nowy Dom 17" w Skierbieszowie, odcinek 248. Pani Elżbieta jest samotną matką i zmaga się z niepełnosprawnością. Katarzyna Dowbor wyremontowała jej dom!

Za nami 248. odcinek programu "Nasz Nowy Dom". Tym razem kamera telewizji Polsat pojawiła się w Skierbieszowie, gdzie mieszka niepełnosprawna pani Elżbieta, która samotnie wychowuje córkę. Jej historia poruszyła Katarzynę Dowbor, która postanowiła, że ekipa "Naszego Nowego Domu" wyremontuje dom pani Elżbiety! Zobaczcie, jak wyglądał przed i jak wygląda po pracach budowlanych!

21.10.2021Nasz nowy dom

"Nasz Nowy Dom 17" w Kijowcu, odcinek 247. Ich dom nie miał szans na przetrwanie zimy! List od 12-letniego Mikołaja poruszył Katarzynę Dowbor!

Za nami 247. odcinek programu "Nasz Nowy Dom". Tym razem Katarzyna Dowbor odwiedziła wieś Kijowiec, a wszystko za sprawą niezwykle poruszającego listu, który napisał 12-letni Mikołaj. Dom jego rodziców był w takim stanie, że nie miał żadnych szans na przetrwanie zimy! Zobaczcie, jak zmienił się dom rodziny ze wsi Kijowiec.

14.10.2021Nasz nowy dom

"Nasz Nowy Dom 17" w Bieniowicach, odcinek 246. Ojciec Kuby stracił pracę podczas pandemii i odebrał sobie życie. 9-letni chłopiec został sam z matką w maleńkim domu. Teraz pomogła im Katarzyna Dowbor!

Za nami 246. odcinek programu "Nasz Nowy Dom". Trudno było powstrzymać łzy oglądając ten epizod... Ojciec Kuby stracił pracę w pandemii i odebrał sobie życie. 9-letni chłopiec został sam z matką w maleńkim domu. Teraz pomogła im Katarzyna Dowbor! Zobaczcie, jak zmienił się ich dom!

07.10.2021Nasz nowy dom

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×