"Nasz nowy dom 18" odcinek 259 zdjęty z anteny! Dlaczego Polsat nie pokaże nowego odcinka programu Katarzyny Dowbor? [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Złe wieści dla wszystkich miłośników programu "Nasz nowy dom". Telewizja Polsat poinformowała, że najbliższy, 259. odcinek programu Katarzyny Dowbor zostanie wyemitowany w innym terminie! Dlaczego?

Multimedia

"Nasz nowy dom 18" odcinek 259 zdjęty z anteny! Dlaczego?

"Nasz nowy dom" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie telewizji Polsat. Właśnie emitowany jest już jego 18. (!) sezon, a my kompletnie nie dziwimy się, że program Katarzyny Dowbor okazał się takim fenomenem!

Program "Nasz nowy dom" pokazuje, jak ekipa budowlana - pod wodzą niezastąpionej Katarzyny Dowbor - przywraca do stanu używalności zrujnowane domy potrzebujących rodzin. Niestety, w Polsce wciąż jest wiele rodzin, które żyją na granicy ubóstwa, a dla niektórych ten program wydaje się być jedynym ratunkiem, aby móc mieszkać w normalnych, cywilizowanych warunkach.

Dotknięta tragedią rodzina mieszkała w nieogrzewanym domu z dziurawym dachem. Ekipa odmieniła ich los! Zobacz więcej

Nie mamy dobrych informacji dla widzów, którzy czekają na 259. odcinek "Naszego nowego domu 18". Program nie zostanie wyemitowany w czwartek, 14 kwietnia 2022 roku! Wszystko przez transmisję meczu Lechia Gdańsk - "Szachtar" Donieck w ramach "Globalnego tournée Szachtara dla pokoju", którego transmisja rozpocznie się o 19:25.

Otrzymaliśmy od telewizji Polsat informację, iż 259. odcinek "Naszego nowego domu 18" doczeka się swojej emisji i zostanie pokazany widzom w przyszłym tygodniu - w czwartek, 21 kwietnia 2022 roku, o godzinie 20:05.

Zobacz galerię

Od lat walczą o zdrowie niewidomej córki. Wydali wszystko, co mieli. Bez pomocy Katarzyny Dowbor trudno byłoby im przetrwać!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Malina (gość)

    Też oglądam nasz nowy dom i muszę przyznac, że jest to jeden z ciekawszych programów a formuła pomocy rewelacyjna. Pani Dowbor jest też idealna. Tak trzymać.

    22.04.2022 16:42
  • Malina (gość)

    Też oglądam nasz nowy dom i muszę przyznac, że jest to jeden z ciekawszych programów a formuła pomocy rewelacyjna. Pani Dowbor jest też idealna. Tak trzymać.

    22.04.2022 16:42
  • Kris (gość)

    Zgadzam się w100 proc z Ira dodam od siebie o blaznach z kabaretu którzy zwą tak siebie obejrzyjcie kabaret emitowany za komuny mimo cenzury prawdziwi mistrzowie sobie radzili

    21.04.2022 12:27
  • Antytroll (gość)

    Możecie przestać robić clickbaity? Żenada. Więcej nie wejdę na żaden Wasz artykuł.

    17.04.2022 09:17
  • Endriu (gość)

    W tym badziewie Polsacie to te programy to wielka ściema tak samo jak ten lump ochojska szpetny ryj z po szpicel Putina

    16.04.2022 22:49
  • Cris49 (gość)

    W Polsce nie ma biednych rodzin.Ochojska by im pomogła.Pomagajmy uchodźcom.

    16.04.2022 08:26
  • Nick (gość)

    Ten program to sciema , nikomu nie pomagaja to wyrezyserowane.

    15.04.2022 19:54
  • Marcin (gość)

    Jedyny dobry program Polsatu i takie lekceważenie widzów.

    15.04.2022 14:14
  • Gość (gość)

    Mogą całkowicie zdjąć z anteny.

    15.04.2022 09:16
  • iska B (gość)

    IRA jestem tego samego zdania nic dodać nic ująć miłego dnia życzę :-)

    15.04.2022 07:07
  • IRA (gość)

    Nie oglądam żadnych "sportów", bo dzisiaj ten niby sport, to jedna wielka ściema. Ten jest na "topie", kto więcej da albo więcej weźmie. Kiedyś sport był sportem, a dziś...? Poza tym, bardzo wielu ludzi woli obejrzeć Nasz nowy dom, niż oglądać same bandyckie filmy, pełne krwi i przemocy. A od długiego czasu na żadnym programie nie ma nic innego. Albo durne komedie, gdzie nie wiadomo czy śmiać się czy płakać, albo sama przemoc, bitwy, zabójstwa, etc etc. I to ma być wychowanie dzieci i młodzieży??? Nawet bajki są pełne przemocy. A to niestety, oddziaływuje bardzo na psychikę dzieci. Kiedyś bajki były bajkami. Gdy pewnej nocy nie mogłam spać, włączyłam tv i...., "przebiegłam" dosłownie wszystkie kanały. Nawet nie było na czym oka zawiesić. Wszędzie przemoc, przemoc i jeszcze raz przemoc. Media powinny służyć wypoczynkowi po pracy, pomagać ludziom się wyciszyć, zrelaksować. A tu nie ma niczego, co by pomogło. Wręcz przeciwnie, coraz więcej przemocy, która podnosi adrenalinę. Już nawet na tych kanałach przyrodniczych, które najchętniej oglądałam, teraz mało jest filmów przyrodniczych, za to wszystko co puszczają, to walki zwierząt, atak rekina i same takie filmy, promujące przemoc. Jeśli tak będzie dalej, to chyba w ogóle zrezygnuję z jakiegokolwiek abonamentu tv. Same śmieci, kłamstwa, totalne badziewie. Natworzyli kanałów tv, nie mają czego pokazać, wciąż puszczają to samo, w kółko to samo. To nie wiem za co my płacimy ten haracz??? Aaa, już jasność. Płacimy złodziejom, żeby mieli kasę promować wynalazki farmaceutyczne, których nikt nie kupuje, bo nie nadają się do niczego. I nic nie ma, tylko albo reklamy "cudownych leków" dosłownie na wszystkie ludzkie słabostki, albo filmy pełne krwi, przemocy i śmierci. Ciekawe jaki macie w tym cel, żeby tak dołować społeczeństwo. A potem się wszyscy dziwią, że młodzież jest coraz bardziej agresywna, że coraz częściej zdarza się, że młodzi albo popełniają przestępstwa, albo samobójstwa. To jest oddziaływanie na psychikę dzieci, młodzieży i dorosłych ludzi. Nic, tylko chłam, chłam i jeszcze raz chłam. Zakłamana polityka, wszystko nadaje się do śmieci. Chociaż ten jeden program można spokojnie obejrzeć, to nie, bo trzeba było jakiś badziewny, wyreżyserowany mecz puścić.

    15.04.2022 05:10
  • Maniek (gość)

    Mecz leci na Polsacie sport, co nie przeszkadzało wyświetlić nasz nowy dom w Polsacie. Wielu widzów woli obejrzeć nasz nowy dom.

    14.04.2022 20:34