"Nasz nowy dom 18" w Kłudnie, odcinek 262. Pani Marianna wraz z cierpiącą na porażenie mózgowe córką były więźniami własnego domu. Ekipa Katarzyny Dowbor odmieniła ich los!

Za nami 262. odcinek "Nasz nowy dom 18". Tym razem Katarzyna Dowbor wraz z ekipą udała się do wsi Kłudno, gdzie w niewielkim domku mieszka pani Marianna wraz ze swoją niepełnosprawną dorosłą córką. Kobiety są wręcz uwięzione w swoim domu, który nijak nie był przystosowany do ich potrzeb. Co gorsza - życie w nim wymaga nie lada siły fizycznej, której starszej kobiecie brakuje. To jednak przeszłość. Sprawdźcie, jak ekipa "Naszego nowego domu" odmieniła ich los!

Multimedia

"Nasz nowy dom" 18 w Kłudnie. Pani Marianna wraz z cierpiącą na porażenie mózgowe córka były więźniami własnego domu

Za nami 10. odcinek 18. sezonu programu "Nasz nowy dom". Ekipa Katarzyny Dowbor tym razem odwiedziła Kłudno, wieś w Polsce położoną w województwie mazowieckim, w powiecie przysuskim w gminie Wieniawa. W niewielkim domku mieszka tutaj pani Marianna ze swoją dorosłą córką Agnieszką, cierpiącą na czterokończynowe porażenie mózgowe. Z powodu wieku i własnych chorób pani Marianna nie jest w stanie podnieść córki, ani nawet z pomocą drugiej osoby przenieść jej na wózek.

Schorowana prababcia z prawnuczką mieszkały w skandalicznych warunkach. Katarzyna Dowbor odmieniła ich los!Zobacz więcej

Kobiety są praktycznie uwięzione w domu, który kompletnie nie jest przystosowany do ich potrzeb. Dodatkowym problemem jest konieczność palenia w piecu - pani Marianna nie ma już siły by nosić opał i rąbać drzewo. Codzienne życie jest udręką, a perspektywa pogarszającej się formy pani Marianny jest po prostu przerażająca. Marta musi tak zaprojektować dom, by był przyjazny dla obu kobiet, a Kasia Dowbor poruszona losem bohaterek stara się maksymalnie umilić im czas wakacji.

ZDJĘCIA DOMU PRZED I PO METAMORFOZIE W GALERII

Zobacz galerię

Katarzyna Dowbor ma umowę z własnym synem. Nigdy nie będzie o tym rozmawiać z mediamiZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×