"Nasz nowy dom 18" w Targowej Górce, odcinek 261. Pogrążona w żałobie rodzina mieszkała w fatalnych warunkach. Ekipa Katarzyny Dowbor odmieniła ich los!

Za nami 261. odcinek "Nasz nowy dom 18". Tym razem Katarzyna Dowbor wraz z ekipą udała się do Targowej Górki, niewielkiej wsi w Wielkopolsce. Mieszka tam pogrążona w żałobie rodzina; ojciec, córka i dziadek. Panowie są wdowcami, którzy nie potrafią pocieszyć nastolatki zrozpaczonej po utracie matki. Nikt nie miał w tej rodzinie własnego kąta w rodzinnym domu, co działało dobijająco na wszystkich mieszkańców. Sprawdźcie, jak ekipa "Naszego nowego domu" pozwoliła im na nowo cieszyć się życiem!

Multimedia

"Nasz nowy dom" 18 Targowej Górce. Pogrążona w żałobie rodzina mieszkała w fatalnych warunkach. Katarzyna Dowbor odmieniła ich los!

Za nami 8. odcinek 18. sezonu programu "Nasz nowy dom". Ekipa Katarzyny Dowbor tym razem odwiedziła Targową Górkę, niewielką wieś w Wielkopolsce. To tutaj mieszka pan Paweł z córką Jagodą i ojcem, Bogdanem. Obaj panowie są wdowcami - mama Jagody niedawno zmarła, pozostawiając rodzinę w rozpaczy. Naturalnie, najmocniej śmierć matki przeżywa nastoletnia Jagoda, którą ojciec i dziadek, mimo najlepszych chęci, nie bardzo potrafią ją pocieszyć. Dom rodziny kompletnie nie nadaje się do zamieszkania przez trzy pokolenia. Żadne z przechodnich pomieszczeń nie pełni jakieś konkretnej funkcji, nikt nie ma swojego pokoju ani prywatności.

Jagoda, jak każda nastolatka, marzy o własnym azylu, pan Paweł pracuje jako kierowca i powinien się wysypiać, ale dzieli pokój z ojcem. Pan Bogdan lubi oglądać w spokoju telewizję, poza tym prowadzi dom, gotuje dla wszystkich, chciałby potem odpocząć. Nie bardzo ma gdzie. Tragiczna łazienka i niebezpieczny piec grzewczy dopełniają tylko smutnego obrazu.

Schorowana prababcia z prawnuczką mieszkały w skandalicznych warunkach. Katarzyna Dowbor odmieniła ich los!Zobacz więcej

Najwyższy więc czas wnieść do tego domu trochę radości. Tym razem będzie to o tyle trudne, że Kasia Dowbor utknęła w domu z powodu choroby. Z pomocą nadejdzie Martyna Kupczyk, która pierwszego dnia pojedzie do Targowej Górki, a Kasia połączy się z rodziną na video-rozmowie. Na szczęście podczas finału prowadząca spotka się z rodziną już osobiście.

Remont zrealizowała ekipa Wiesława Nowobilskiego, a projektem zajęła się Martyna Kupczyk.

ZDJĘCIA DOMU PRZED I PO METAMORFOZIE W GALERII

Zobacz galerię

Katarzyna Dowbor ma umowę z własnym synem. Nigdy nie będzie o tym rozmawiać z mediamiZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×