"Nasz nowy dom 18" w Warszawie, odcinek 260. Schorowana prababcia z prawnuczką mieszkały w skandalicznych warunkach. Katarzyna Dowbor odmieniła ich los!

Za nami 260. odcinek "Nasz nowy dom 18". Tym razem Katarzyna Dowbor wraz z ekipą udała się do Warszawy, gdzie mieszka Pani Cycylia i jej prawnuczka, 11-letnia Emilka. Rodzina doświadczyła ogromnej tragedii - matka dziewczynki wyjechała do innego miasta i zostawiła ją, a jej tata zmarł. Pani Cecylia i Emilka gnieździły się na 27 metrach kwadratowych, gdzie na skutek fatalnej instalacji elektrycznej, w każde chwili mógł wybuchnąć pożar. Sprawdźcie, jak ekipa "Naszego nowego domu" pozwoliła im na nowo cieszyć się życiem!

Multimedia

"Nasz nowy dom" 18 w Warszawie. Schorowana prababcia z prawnuczką mieszkały w skandalicznych warunkach. Katarzyna Dowbor odmieniła ich los!

Za nami 8. odcinek 18. sezonu programu "Nasz nowy dom". Ekipa Katarzyny Dowbor tym razem udała się do Warszawy, gdzie mieszka Pani Cycylia i jej prawnuczka, 11-letnia Emilka. Matka dziewczynki zostawiła ją, wyprowadzając się do innego miasta, a ojciec, z którym Emilka miała świetny kontakt, zmarł.

Prababcia z prawnuczką zajmowały mieszkanie socjalne na czwartym piętrze. Pani Cecylia jest po dwóch zawałach i pokonywanie schodów stanowi poważne zagrożenie dla jej zdrowia i życia. Emilka odziedziczyła po tacie niewielkie mieszkanie w bloku na parterze. Pani Cecylia zmuszona była utrzymywać oba lokale, co rujnowało budżet rodziny.

Katarzyna Dowbor pokazała najnowsze zdjęcie z córką. Wyglądają jak siostry!Zobacz więcej

Marzeniem pani Cecylii i Emilki było wprowadzenie się do małego, tańszego lokum, które nie nadawało się do zamieszkania. Rodzina zastępcza, jaką stanowi prababcia, musiała zapewnić dziecku odpowiednie warunki do życia i nauki, a w kawalerce ze starą zniszczoną kuchnią i grożącą pożarem instalacją elektryczną było to niemożliwe. Ekipa programu stanęła przed wyzwaniem, jakim jest zmieszczenie dwóch pokoi, kuchni i łazienki na 27 metrach kwadratowych.

ZDJĘCIA DOMU PRZED I PO METAMORFOZIE W GALERII

Zobacz galerię

Katarzyna Dowbor ma umowę z własnym synem. Nigdy nie będzie o tym rozmawiać z mediamiZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Zaskoczony (gość)

    Ta pani na drugi dzień się wyprowadziła wieczorem.... I do tej pory nikt tam nie mieszka.zostaliscie oszukani...a pani powinna się wstydzić...bo są ludzie biedni co naprawdę potrzebuja pomocy......

    30.04.2022 23:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×