"Nasz nowy dom" 27.10.2013 - remont domu rodziny Boratyńskich [ZDJĘCIA]

Prowadząca "Nasz nowy dom" Kasia Dowbor była załamana gdy zobaczyła dom rodzinny Boratyńskich!

Multimedia

Na dachu eternit. Zupełnie niewykorzystane piętro domu w stanie dewastacji, zacieki i grzyb na ścianach, brak ogrzewania. 4 osobowa rodzina mieszkała w dwóch pokojach na parterze do wykorzystania mając jeszcze kuchnię i łazienkę, oba pomieszczenia w fatalnym stanie technicznym.

CZYTAJ TAKŻE: "NASZ NOWY DOM" 20.10.2013 - REMONT DOMU RODZINY SOSIŃSKICH [ZDJĘCIA] "NASZ NOWY DOM" 13.10.2013 - RODZINA Z MILANÓWKA [ZDJĘCIA]

W domu żyją: Żaneta Boratyńska, 22 latka, która od ponad 10 latu wraz ze swoją matką Bożeną dzieli opiekę nad młodszym rodzeństwem 20-letnią Natalią i 16-letnim Rafałem. Szesnaście lat temu zmarł ojciec rodziny i od tamtej pory życie rodziny Boratyńskich zmieniło się diametralnie na gorsze. Kasia Dowbor postanowiła pomóc tej rodzinie i wraz z architekt Martyną Kupczyk i ekipą remontową przeprowadzić remont generalny budynku.

Budynek zyska nowe ocieplenie oraz instalacje co, jak również pokrycie dachowe. Zamontowane zostaną nowe okna. W pomieszczeniach zostaną wyremontowane podłogi, na ścianach położone zostanie gładź szpachlowa. Na dole z dwóch pokoi powstanie sypialnia pani Bożeny oraz pokój dzienny z jadalnią i pokój Rafała. Na piętrze powstanie wspólny pokój Żanety i Natalii i garderoba.

Zobaczcie jak zmienił się dom państwa Boratyńskich. Więcej zobaczycie w programie "Nasz nowy dom" w niedzielę o 17.45 w Polsacie.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
 • Bodzio. Pół (gość)

  Mam syna i córkę w wieku bohaterek i są to całkiem inne dzieci . Współczuję mamie i cieszę się że P. Dowbor pomogła chociaż dwie panny pracują. Ktoś napisze że program wspiera miernych i biernych co w tym przypadku jest bliskie prawdy ale nie osądzajmy wszystkich jedną miarą. Mnie też krew zalewa jak widzę bród, pleśń bo to świadczy o lenistwie i tylko o tym ale nie wincie za to programu bo producentowi zależy tylko na oglądalności.

  20.01.2020 13:08
 • Olo (gość)

  W domu kurz, brud.... dzieci dorosłe. Czy oni nie mają rąk? Wstyd!

  11.03.2019 12:38
 • konrad (gość)

  Całkowicie popieram opinię "widza", te leniwe dziewoje miały dwie lewe ręce do roboty, może brakować pieniędzy na remont, ale wziąć miotłę w ręce i posprzątać w pokojach, łazience, na strychu, czy ogarnąć bajzel w ogródku na to nie trzeba pieniędzy tylko chęci do pracy. Ale lepiej czekać na pomoc od innych siedząc z założonymi rękoma. Pani Dowbor i cała ekipa powinna bardziej krytycznie podchodzić przy podejmowaniu decyzji o remoncie. Ekipa powinna odwiedzać te remontowane domy za rok lub dwa po jego wykonaniu.

  10.09.2018 13:41
 • Mały (gość)

  To są ich prawdziwe imiona i nazwiska ?

  18.08.2014 13:03
 • widz (gość)

  Fakt miały biednie ale..... mogły chociaż posprzątać modystki! Wanna zasyfiona, brud, smród i mogiła, ale oko i fryz u modystek oczywiście zrobiony! Ten sam syf zrobią z odnowionym domem! I tyle w temacie :)

  18.08.2014 12:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×