"Nasz nowy dom". Co dalej z Beatą z Antonina i jej dziećmi? Czy ekipa programu odbuduje ich dom? Nowe informacje!

Co dalej z Beatą z Antonina, która straciła dom wyremontowany przez ekipę programu "Nasz nowy dom" w wyniku podpalenia? Katarzyna Dowbor wraz z Telewizją Polsat chcą pomóc samotnej matce z dziećmi. Poznajcie nowe informacje!

Multimedia

Pani Beata - bohaterka programu "Nasz nowy dom" straciła domostwo w wyniku podpalenia. Do tragedii doprowadził jej 54-letni sąsiad, Józef H., który w przeszłości spędził już 11 lat w więzieniu za włamania i drobne kradzieże.

Chodził po mieście i opowiadał, że on to robił, bo szykował sobie tutaj miejsce. Chciał sobie ze mną życie ułożyć. Nie dawałam mu żadnych znaków, traktowałam go jako osobę potrzebującą pomocy. Moim zdaniem on chciał się zemścić, odegrać, że nie wyszło po jego myśli - wyznała Pani Beata.

ART[83579]

Katarzyna Dowbor wraz z Telewizją Polsat od początku informowali, że nie zostawią samotnej matki z dziećmi bez pomocy. Czy ekipa programu odbuduje ich dom? Wydaje się to coraz bardziej prawdopodobne. Rozmowy z władzami stacji już trwają!

Z tego co wiem, nasza pani producent prowadzi już rozmowy z władzami stacji - zdradziła w rozmowie z Plejadą prowadząca programu.

Przypominamy, że w sieci trwa zbiórka pieniędzy na odbudowę domu pani Beaty. Apel Burmistrza Ciechanowca o pomoc znajdziesz poniżej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×