"Nasz nowy dom". Jak po remoncie wygląda dom rodziny z Wąwolnicy? [ZDJĘCIA]

Za nami kolejna odsłona programu "Nasz nowy dom". Tym razem ekipa budowlana pod dowództwem Katarzyny Dowbor odwiedziła rodzinę z Wąwolnicy. Zobaczcie, jak zmienił się ich dom!

Multimedia

"Nasz nowy dom - sprawdź program tv

Tym razem Katarzyna Dowbor i ekipa „Naszego nowego domu” odwiedziła Wąwolnice niedaleko Lublina. Właśnie tam w maleńkim domku mieszkają dziadkowie z pięcioletnią wnuczką. Pani Bogusia i pan Zenon wychowują mała Patrycję.

Jak po remoncie wygląda dom rodziny z Piotrkowa Trybunalskiego? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ojciec dziewczynki z powodu przewlekłej choroby przebywa w szpitalu, a matka ją zostawiła. W domu dziecka przebywa zaś brat dziewczynki. Dziadkowie mogliby się nim zaopiekować gdyby nie fatalne warunki w domu. Rodzina mieszkała w połowie budynku, a powierzchnia mieszkalna składa się z przedsionka i jednego pomieszczenia.

Nie ma wody, kuchni ani łazienki. W tych spartańskich warunkach trudno o normalne życie. Architekt programu Maciej Pertkiewicz na tej małej przestrzeni musiał znaleźć miejsce na łazienkę i dziecięcy pokój, co udało się dzięki zaadoptowaniu dotąd niezagospodarowanego poddasza. Zobaczcie zdjęcia z metamorfozy domu.

Zobacz galerię

Beata Tadla i Jan Kliment o swoich rywalach w finale "Tańca z gwiazdami":

Komentarze

Skomentuj
  • Ann38na (gość)

    Czy udało się adoptować Dawidka?

    22.08.2018 01:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×