"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor ma powody do świętowania! "Urodził mi się piąty wnuk"

Katarzyna Dowbor i jej ekipa ledwo co zakończyli 18. sezon programu, a już trwają prace nad odcinkami kolejnego. Wszyscy w ekipie "Nasz nowy dom" mają kolejny powód do świętowania. Jak informują, w "rodzinie" ekipy Katarzyny Dowbor pojawił się kolejny maluch!

Multimedia

Katarzyna Dowbor ma powody do świętowania! "Urodził mi się piąty wnuk"

Katarzyna Dowbor i jej ekipa ledwo co zakończyli 18. już sezon programu "Nasz nowy dom". Obecnie trwa casting do kolejnych odcinków uwielbianego przez widzów show Polsatu.

Prawda o programie Katarzyny Dowbor wyszła na jaw! Uczestnicy płacą za remont domu? Zobacz więcej

W rodzinie "Nasz nowy dom" pojawił się kolejny maluch!

Zarówno Katarzyna Dowbor, jak i członkowie jej remontowej ekipy mają swoje rodziny. Katarzyna Dowbor sama jest matką i babcią - w jednym z wywiadów dziennikarka otworzyła się na temat ich wychowania! Zdradziła, jakich zakazów muszą przestrzegać wnuczki popularnej prezenterki. Z kolei Martyna Kupczyk na wnuki jeszcze musi poczekać - jej córeczka Kornelia ma jeszcze na to sporo czasu! Rolę rodzica ma również Maciej Pertkiewicz, a Wojciech Strzelczyk został ojcem rok po tym, jak dołączył do ekipy "Nasz nowy dom".

Teraz okazuje się, że radosny moment nastał także w rodzinie kierownika budowy, pana Wiesia Nowobilskiego. W ubiegłym roku uwielbiany przez widzów członek ekipy świętował "perłowe gody" - 30-lecie małżeństwa z Barbarą. Do tej pory niewiele było wiadomo o jego życiu prywatnym. To uległo zmianie, gdy na Instagramie programu pojawiła się wzruszająca relacja. Opublikowano zdjęcie dumnego dziadka, który pokazywał zdjęcie od swoich dzieci, przedstawiającego zawiniętego w kocyk maluszka.

Urodził mi się piąty wnuk. Drugi chłopak - mówił dumny dziadek, cytuje słowa pana Wiesia m.in. portal Lelum.pl.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Na co dzień odmienia innym życie z Katarzyną Dowbor. Teraz zawalczy o Kryształową Kulę!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×