"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła uczestników. "Nie godzę się na takie rzeczy"

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą "Nasz nowy dom" od lat spełnia marzenia osób, które los ciężko doświadczył. Prezenterka wraca do swoich uczestników, aby sprawdzić, jak potoczyły się ich losy w odremontowanym domu. Podczas ostatniej wizyty dziennikarkę zbulwersował los jednego z członków rodziny.

Multimedia

"Nasz nowy dom"" to program Katarzyny Dowbor. Wraz ze swoją ekipą prezenterka remontuje domu i mieszkania uczestników, którzy do momentu jej poznania za wiele szczęścia w życiu nie mieli. Tym sposobem Dowbor zmieniła na lepsze życie wielu Polaków, przywracając im nadzieję i poprawiając warunki bytowe.

Remont budynku na Mazowszu, nieprzystosowanego dla osób niepełnosprawnych. Zobacz zdjęcia przed i po metamorfozieZobacz więcej

Z kamerą w odwiedzinach

Prowadząca wraz z ekipą często wraca po jakimś czasie do rodzin, którym wyremontowała dom. Nie inaczej było z uczestnikami, których Dowbor odwiedziła ostatnio. Jednakże to, co zastała, nie wywołało u niej radości. Wręcz przeciwnie - nie kryła swojego przerażenia.

Katarzyna Dowbor w jednym z odcinków podjęła się remontu dla rodziny z psem. - Jeśli chodzi o dom, nie można było powiedzieć złego słowa, natomiast nie podobało mi się traktowanie psa - powiedziała w rozmowie z dziennikarzami Natemat.pl, podaje Plotek.pl. Już wcześniej prowadząca zwracała uwagę na warunki, w jakich żył zwierzak. - To był duży i łagodny pies trzymany na łańcuchu i nigdy niewyprowadzany. Przed remontem umawialiśmy się, że będzie miał lepsze warunki, kupiliśmy mu budę - podkreślała, cytuje Plotek.pl.

"Nie godzę się na takie rzeczy"

Okazało się jednak, że ustaleń rodzina nie dotrzymała. - Kiedy przyjechałam, pies był znowu uwiązany na łańcuchu, który nawet tej budy nie sięgał. Pani była oburzona, że zakłócam jej spokój, ale porozmawiałyśmy i zgłosiłam sprawę fundacji zajmującej się zwierzętami, aby monitorowała sytuację. Nie godzę się na takie rzeczy. Jeśli czujemy się odpowiedzialni za rodzinę, to za całą, a dla mnie zwierzęta są członkami rodziny - wyjaśniła dla Natemat.pl, cytuje Plotek.pl.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Lena (gość)

  Schylam czoło takich ludzi jak pani Kasia należy szanować a tych pseudo ludzi którzy nie dość że mają domy za darmo to jeszcze nie szanują młodszych braci

  31.12.2021 13:47
 • Wiesia (gość)

  Niedawno straciłam wiernego druha i wspaniałego przyjaciela który był mi oddany teraz mam przyjaciela młodego pieska choć mi nie zastąpi poprzedniego całe życie miałam pieski które traktowane były jak przylaciele i członkowie rodziny nie wyobrażam sobie życia bez czworonoga i dlatego nie rozumiem jak można trzymać psa na łańcuchu i starej budzie takich ludzi zwanymi ludźmi???należy eliminować i zakazać jakichkolwiek zwierzat

  31.12.2021 13:43
 • Dorota (gość)

  Brawo Pani Kasiu, psy są również członkami rodziny, jak trzymamy je u siebie, należy je traktować z szacunkiem. Przyjaźń ich jest kryształowo czysta, ci ludzie którzy źle je traktują to potwory.

  30.12.2021 21:30
 • do Obserwatora (gość)

  A skąd ty niby możesz wiedzieć, że to wyłącznie wymysł Pudelka? Czy w twoich ciasnych horyzontach nie mieści się, że to może być prawda? No ale po co, łatwiej od razu oskarżyć kogoś (w tym wypadku portal) o konfabulacje, nie i dzięki temu poczuć się lepszym, prawda? Żenada jednak ten epitet nie tyczy się tego, co napisał Pudelek ale twojego komentarza!

  30.12.2021 01:05
 • Obserwator (gość)

  Tak się podniecacie w swoich komentarzach, a to tylko wymysł "Pudelka" na poruszającą serca historyjkę. To się przecież dobrze sprzeda.

  29.12.2021 20:09
 • Olo (gość)

  Patusy pincet plus 🙄

  29.12.2021 18:29
 • Stefania Wreczycka (gość)

  Uważam,że robi Pani dobrze Pani Katarzyno ,zobowiązanie to zobowiązanie,zwierzęta to też Rodziną!

  29.12.2021 17:04
 • Obiektywny widz. (gość)

  Jak Pani mogła zakłócać spokój mieszkańcom remontowanych domów - no jak !!! przecież to w większości patole żyjący z MOPSu - ci którym powinno się pomóc to nie zgłaszają się do takiego programu - maja swój honor !

  29.12.2021 15:09
 • 1bdiomjc (gość)

  1hky

  29.12.2021 15:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×