„Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor pojawiła się ze swoją córką na okładce magazynu "Forbes Women". Czy Maria jest podobna do mamy? Zobacz zdjęcia!

Niedawno Katarzyna Dowbor na Instagramie udostępniła tajemniczy post. W opisie zdjęcia napisała, że szykuje pewną niespodziankę. Okazało się, że gospodyni programu "Nasz nowy dom" pojawiła się na okładce magazynu "Forbes Women". Razem z nią na zdjęciu pozuje jej córka Maria. Jak wygląda młoda kobiety? Czy jest podobna do sławnej mamy?

Multimedia

Katarzyna Dowbor jest znana głównie jako prowadząca programu "Nasz nowy dom". To dzięki temu telewizyjnemu show stała się naprawdę sławna. W mediach społecznościowych prezenterka dzieli się różnymi szczegółami ze swojego życia. Zdarza się, że chwali się zdjęciami ze swoimi dziećmi. Niedawna na swoim profilu na Instagramie opublikowała fotografię, na której przytula córkę. Co więcej, widać, że obie panie są na sesji zdjęciowej. Dowbor napisała, że na razie nie będzie zdradzała, co robiła z Marią.

Matka i córka. ❤️ Razem z Marysią szykujemy dla Was niespodziankę! Pozdrawiamy! 😃 – tak podpisała zdjęcie Katarzyna Dowbor.

Kulisy 17. sezonu programu „Nasz nowy dom” i wideo wzruszające do łez!Zobacz więcej

Katarzyna Dowbor z córką na okładce magazynu "Forbes Women"

Jak się okazało, prezenterka i jej córka pozowały do zdjęciu, które znalazło się na okładce "Forbes Women". Na fotografii kobiety ubrane są w białe stroje i się obejmują. Na Instagramie pod postem, w którym dziennikarka zdradziła tajemnicę, zamieszczono wiele komentarzy. Internauci chwalą w nich urodę pań. W wywiadzie, który można przeczytać w "Forbesie", Katarzyna Dowbor i Maria opowiadają o pracy i o tym, co sprawia, że mają bliską relację.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Katarzyna Dowbor pojawia się na okładce ze swoją córką. Wcześniejsze magazyny ze zdjęciem kobiet znajdziecie w naszej galerii!

Córka Katarzyny Dowbor. Co wiemy o Marii Dowbor-Baczyńskiej?

Córka gospodyni programu "Nasz nowy dom" to Maria Dowbor-Baczyńska, która w tym roku obchodziła 22. urodziny. Jej ojcem jest znany dziennikarz Jerzy Bogusław Baczyński. Maria studiuje psychologię oraz filozofię w Wielkiej Brytanii. Nie należy do ludzi, którzy pokazują swoje życie prywatne w Internecie. Można ją jedynie zobaczyć na kilku zdjęciach opublikowanych na Instagramie jej mamy. Ze sposobu, w jaki Dowbor opisuje swoją córkę w mediach widać, że obydwie mają bardzo bliską relację mimo kilometrów, które na co dzień je dzielą.

Podoba wam się nowa okładka magazynu "Forbes Women"? Myślicie, że Maria jest podobna do swojej mamy? Dajcie znać w komentarzach?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×