"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor pokazała piękną córkę! Podobna do mamy? Wiedzieliście, że Maciej Dowbor ma siostrę?

Katarzyna Dowbor pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z córką, która właśnie skończyła 22 lat. Wiedzieliście, że Maciej Dowbor ma siostrę? Zobaczcie, jak wygląda Maria Dowbor-Baczyńska!

Multimedia

Katarzyna Dowbor pokazała córkę

Katarzyny Dowbor nie trzeba nikomu przedstawiać. Przez 30 lat była czołową prezenterką w Telewizji Polskiej, a od 2013 roku związała się z Polsatem, gdzie prowadzi program "Nasz nowy dom". Jej syn, Maciej Dowbor również od lat związany jest z tą samą stacją. Prywatnie jest mężem Joanny Koroniewskiej.

Katarzyna Dowbor chce wrócić na plan programu mimo pandemii. Czy to bezpieczne?Zobacz więcej

Jak się okazuje, Katarzyna Dowbor ma także córkę! Maria Dowbor-Baczyńska jest owocem czwartego małżeństwa dziennikarki, które także niestety zakończyło się rozwodem. 22-latka na razie nie zdecydowała się na życie medialne jak mama i przyrodni brat.

Katarzyna Dowbor złożyła córce wzruszające życzenia na Instagramie:

Moja cudowna córeczka kończy dziś 22 lata. Kocham!!! ❤️😍😘

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jola (gość)

    Ludzie ,którzy piszą o innych w słowach podłych chamskich itp. Sami tacy są fuj !!!!!

    18.05.2021 09:11
  • Ja (gość)

    Ggdzie ona piękna,dzięki Bogu nie Ruda i piegowata jak matka

    17.05.2021 20:51
  • Klara (gość)

    Pani Kasia nie byla żoną ojca Mari, Baczynskiego mimo ze bardzo chciala i nie ważne dla niej bylo że ma on juz rodzine żonę i dzieci.

    16.05.2021 18:18
  • Ioo (gość)

    Ioo

    16.05.2021 18:15
  • Krystyna (gość)

    Chcialabym zobaczyc tego goscia "przystojniaka" "ktory tylko wulgarnie potrafi napisac i drugiej osobie, pewnie lysy miesniak z rozumkiem ptaszka no i z kompleksem w majteczkach, wspolczuje!!!!!!

    16.05.2021 07:21
  • aseret (gość)

    podobna do taty

    15.05.2021 16:18
  • Pani Kasia Dowbor jest wspaniałą, bardzo interesującą , pełną życzliwości i humoru kobietą.Osobiscie poznałam ją jadąc pociagiem ze Zbąszynka do Poznania wiosną 1991 roku. Pani Kasia wracała z Paryża. Dużo rozmawiałyśmy . Byłam zauroczona wyjątkową osobowością Pani Kasi. Minęło 30 lat a ten dzień pamiętam jak dziś. To miła i otwarta osoba. Jej towarzystwo to sama przyjemność. Zazdroszczę jej bliskim. Życzę jej zdrowia i samych szczęśliwych dni. Robi w zyciu tyle dobra i cieszę się z jej sukcesów. R.S. (gość)

    Regina S.

    14.05.2021 18:17
  • Fuj, idź i nią w .uj. (gość)

    Wielka krowa...z każdym rokiem będzie jeszcze większa. Idealny materiał dla opalonego nabibi.

    14.05.2021 15:00
  • Jak się czujesz, ze to nie wiem czy się z Tobą. nie ma nic wspólnego. (gość)

    Jak się czujesz, ze to nie wiem, ze nie mam w tej chwili w tym roku. e, y, dokonanych w ciągu tygodnia. w każdym z tych rzeczy, które w czasie. w w naszym przypadku nie jest to co się stało się tak, że nie

    18.05.2020 20:32
  • Michał (gość)

    Tak...ja wiedziałem.

    18.05.2020 11:01