"Nasz nowy dom". Metamorfoza domu Agnieszki z Woli Żelechowskiej! Pomagała Karolina Szostak! [ZDJĘCIA PRZED I PO]

W kolejnym odcinku programu "Nasz nowy dom" ekipa dotarła do małej wsi Woli Żelechowskiej. Właśnie tam, w małym domku pod lasem z córką Mają i niepełnosprawnymi rodzicami, mieszka pani Agnieszka. Jak zmienił się jej dom po wizycie Katarzyny Dowbor? Zobacz zdjęcia z metamorfozy!

Multimedia

"Nasz nowy dom - sprawdź program tv

W domu Agnieszki z Woli Żelechowskiej nie było dotąd wody ani kanalizacji. Żeby się wykąpać, trzeba było przynieść wodę ze studni i podgrzać ją na węglowej kuchni. Mimo codziennej opieki nad niepełnosprawnymi rodzicami i fatalnego stanu domu, pani Agnieszka nie straciła życiowego optymizmu i to właśnie urzekło prowadzącą Katarzynę Dowbor.

Ekipa programu w Wólce Iłówieckiej. Zobacz spektakularną przemianę domu pani Agnieszki! [ZDJĘCIA PRZED I PO]Zobacz więcej

Nowe rozwiązania architektoniczne wewnątrz budynku zaproponowała Martyna Kupczyk, organizując w nim miejsce dla każdego członka rodziny. Podczas remontu Pani Agnieszka spotkała się z dziennikarką sportową Karoliną Szostak, która opowiedziała jej o swojej pracy i zaprosiła do telewizyjnego studia Polsatu, gdzie powstają sportowe serwisy „Wydarzeń”.

Zobaczcie jak zmienił się dom pani Agnieszki!

Zobacz galerię

Magdalena Stużyńska i Bartek Kasprzykowski o "Przyjaciółkach"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×