"Nasz nowy dom". Nie żyje pani Irena - bohaterka ostatniego odcinka z Warszawy

Nie żyje bohaterka ostatniego odcinka "Naszego nowego domu". Pani Irena z Warszawy zmarła kilka tygodni po nagraniu programu. O śmierci kobiety poinformowała produkcja.

Multimedia

"Nasz nowy dom" - nie żyje bohaterka programu

W ostatnim odcinku "Naszego nowego domu" ekipa remontowa Katarzyny Dowbor udała się do Warszawy. W dzielnicy Koło, w małym mieszkaniu na pierwszym piętrze mieszkały pani Irena wraz córką i dwojgiem wnucząt. Pani Irena była lekarzem, całe życie poświęciła innym, kompletnie zaniedbując samą siebie. Niestety ciężka praca negatywnie odbiła się na jej zdrowiu. Pani Irena była po dwóch udarach i zawale serca. Potrzebowała pomocy we wszystkich czynnościach - w dodatku nie chodziła. Pani Irena mieszkała z córką Anną, która samotnie wychowuje ośmioletnią Maję i półtorarocznego Franka. To na jej barkach spoczywał ciężar utrzymania domu i opieki nad chorą mamą i dwójką dzieci:

Katarzyna Dowbor we wsi Ochudno i na warszawskiej Woli. Komu pomoże tym razem?Zobacz więcej

„Zostałam kapitanem na tym statku i w związku z tym muszę mierzyć się z tą rzeczywistością i zachowywać spokój. Mimo, że statek tonie, nie wolno siać paniki (…) Chciałabym, żeby mieszkanie było bardziej funkcjonalne dla mamy, żeby mogła troszeczkę więcej uczestniczyć w życiu rodzinnym.”

Tuż po emisji odcinka "Naszego nowego domu" z Warszawy na profilu Instagramowym programu pojawiła się smutna informacja. Pani Irena zmarła kilka tygodni po zakończeniu remontu.

Obejrzeliście Państwo właśnie nowy odcinek programu @nasznowydom Niestety kilka tygodni po zakończeniu remontu bohaterka odcinka - pani Irena -zmarła. Jesteśmy zaszczyceni tym,. że mogliśmy ją spotkać i że dane nam było - choć na parę tygodni - uczynić Jej życie trochę lepszym - czytamy na profilu Polsatu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Alicja (gość)

  Pani Irena na pewno była dobrym człowiekiem , kochała swoje wnuki i jej śmierć poruszyła mnie i moją rodzinę Znicz dla Pani Irenki): Ekipa robi to bardzo dobrze

  03.05.2020 09:24
 • andrzej (gość)

  Zastanawiam się jak te domy wyglądają i funkcjonują po kilku latach. Czy to ktoś sprawdza?

  26.04.2020 18:42
 • Hoo (gość)

  O nie

  12.04.2020 17:59
 • Anka (gość)

  Tyle dobrego robi ekipa programu. Wyrazy szczerego współczucia dla rodziny pani Ireny.

  05.04.2020 21:28
 • Gjighjh (gość)

  Znicz dla Pani Ireny [*]

  05.04.2020 19:00
 • Ula (gość)

  Witam .Wielki szacunek dla Pani Dowbor i jej ekipy robią tyle dobrego dla ludzi, brawa i jeszcze raz brawa 😘😘😘😘

  05.04.2020 17:55
 • Patrcja (gość)

  Oglądałam ten odcinek mieli masakryczne warunki dobrze ekipa naszego domu pomogła tej rodzinie i chociaż przez ostanie dni mogła pani Irena mogła pomieszkać normalnie dostowanych do jej potrzeb. Wyrazy współczucia dla rodziny.

  04.04.2020 10:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×