„Nasz nowy dom” - odcinek specjalny 6 grudnia!

6 grudnia Polsat wyemituje specjalny odcinek programu "nasz nowy dom", w którym Katarzyna Dowbor z ekipa odwiedzi pięć rodzin i sprawdzi, jak im się mieszka w nowych domach.

Multimedia

„Nasz nowy dom” to doskonały przykład programu w którym doskonale udało się połączyć misyjność z wysoką oglądalnością. Jesienny, piąty sezon programu był rekordowy pod każdym względem. Średnia oglądalność 12 odcinków wyniosła 2,7 mln widzów.

6 grudnia w Mikołajki o 17.55 Polsat pokaże odcinek specjalny programu. Ekipa Polsatu: Katarzyna Dowbor wraz z architektami Martyną Kupczyk i Maciejem Pertkiewiczem oraz budowlańcem Arturem Witkowskim odwiedzą pięć rodzin by sprawdzić jak im się mieszka w nowych domach.

"Przed dwa i pół roku wyremontowaliśmy już 54 domy i mieszkania dając rodzinom radość i nadzieję na lepszą przyszłość, zapewniając to co najbardziej prozaiczne i na co dzień potrzebne - nowy ciepły dom. 6 grudnia w Mikołajki ekipa Polsatu powróci ze specjalną, świąteczną misją, odwiedzając rodziny, których historie szczególnie zapadły naszym widzom w pamięć. Przedświąteczne spotkania będą okazją do sprawdzenia, jak im się mieszka w nowych domach, co się zmieniło w życiu bohaterów od czasu remontu i jak zamierzają spędzić święta Bożego Narodzenia. W postać świętego Mikołaja wcieli się kierownik robót Artur Witkowski. Nie zabraknie prezentów, świątecznych drzewek i tego co najważniejsze - serdecznych, płynących z serca ciepłych życzeń. W przedświątecznym odcinku spotkamy się z pięcioma rodzinami".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×