"Nasz nowy dom" sezon 11. odcinek 2. Metamorfoza w bloku w Mińsku Mazowieckim. Zobacz, jak zmieni się mieszkanie pani Agnieszki! [ZDJĘCIA]

W 2. odcinku 11. sezonu programu "Nasz nowy dom" ekipa Katarzyny Dowbor zawita do Mińska Mazowieckiego. To własnie tam mieści się blok, w którym mieszka pani Agnieszka z dziećmi. W jakich warunkach mieszkali zanim pojawiła się u nich ekipa remontowa? Zobacz zdjęcia z metamorfozy mieszkania w bloku w Mińsku Mazowieckim!

Multimedia

"Nasz nowy dom" odcinek 2. sezon 11. w czwartek, 13 września, o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Ekipa Katarzyny Dowbor w 2. odcinku programu "Nasz nowy dom" odwiedzi panią Agnieszkę, która mieszka w bloku w Mińsku Mazowieckim. Samotna matka trójki dzieci - Marzeny, Małgosi i Grzesia i przysposobionego brata, od pięciu lat żyje bez ogrzewania. Zimno i wilgoć wyrządziły w pomieszczeniach szkody nie do opisania. Grzyb i wilgoć sprawiają, że ściany osypują się, meble są przegniłe, wszyscy członkowie rodziny chorują.

Metamorfoza domu rodziny z Sińca! Zobacz pierwsze zdjęcia z planu programu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jedenastoletnia Małgosia, zapalona piłkarka, mieszka w kuchni, bo brakuje dla niej przestrzeni. Dla ekipy remontowej wyzwaniem będzie przede wszystkim ogrzanie mieszkania. Stan całego budynku wyklucza zainstalowanie komina, Martyna i Artur szukają innych rozwiązań. Tradycyjnie, na czas remontu Kasia Dowbor zabierze całą rodzinę na wakacje, by jak najszybciej zapomnieli o koszmarze, w jakim spędzili ostatnie lata.

Jak zmieni się mieszkanie pani Agnieszki po wizycie ekipy Katarzyny Dowbor? Zobacz zdjęcia z metamorfozy mieszkania w bloku w Mińsku Mazowieckim!

Zobacz galerię

Artykuł opublikowany pierwotnie 2018-09-06 12:54:51

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×