"Nasz nowy dom" sezon 11. odcinek 3. Metamorfoza domu we wsi Niedziałowice Drugie! Zobacz, jak zmieni się dom pani Agnieszki! [ZDJĘCIA]

Przed nami 3. odcinek programu "Nasz nowy dom". Tym razem ekipa remontowa Katarzyny Dowbor odwiedzi Niedziałowice Drugie. To właśnie we wsi położonej w województwie lubelskim mieszka pani Agnieszka z dwójką dzieci. Jak bardzo zmieni się ich stary dom po wizycie ekipy programu Polsatu? Zobacz niezwykłą metamorfozę domu we wsi Niedziałowice Drugie! Mamy zdjęcia "przed" i "po" wizycie Katarzyny Dowbor i jej ekipy!

Multimedia

"Nasz nowy dom" odcinek 3. sezon 11. w czwartek, 20 września, o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

29-letni pani Agnieszka jest wdową, która od czterech lat samotnie wychowuje dwójkę synów: Oliviera 9 lat i Igora, 8 lat. Jej mąż zginał w wypadku samochodowym w 2014 roku, gdy wracał z pracy. Był zawodowym kierowcą i utrzymywał rodzinę. Pani Agnieszka z dnia na dzień została sama z dwójką małych dzieci. Igor urodził się z obustronnym rozszczepem wargi i podniebienia, wymagał stałej opieki, wielu operacji i rehabilitacji. Owdowiała pani Agnieszka musiała sama zająć się leczeniem syna, iść do pracy, zająć się wykształceniem chłopców.

Metamorfoza w bloku w Mińsku Mazowieckim. Zobacz, jak zmieni się mieszkanie pani Agnieszki! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Najwięcej problemów sprawia stary, drawniany dom. Małżeństwo planowało go wyremontować, ale po śmierci męża nie mogło już być o tym mowy. W budynku nie ma kanalizacji ani łazienki, z dziurawego dachu kapie woda. Do ubikacji trzeba wychodzić na zewnątrz. Chłopcy marzą o pokoju dziecięcym z prawdziwego zdarzenia, a ekipa programu zabiera się do pracy, by to marzenie spełnić.

Z pomocą przyjdzie jednak ekipa programu Katarzyny Dowbor "Nasz nowy dom" i gość specjalny - Tomasz Jacyków! Stylista i krytyk mody, którego widzowie znają chociażby z „Gwiazd na dywaniku” umili czas pani Agnieszce. Kiedy architekt Maciej Piertkiewicz z ekipą zabiorą się do pracy, Tomasz Jacyków zaprosi panią Agnieszkę na zakupy.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia metamorfozy domu we wsi Niedziałowice Drugie! Bardzo się zmienił?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Magdalena Waligórska (gość)

    Igor urodził się z obustonnym rozczepem wargi i podniebienia

    15.02.2019 21:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×