"Nasz nowy dom" sezon 11. odcinek 4. Metamorfoza domu we wsi Kaliga! Zobacz, jak zmieni się dom pani Sylwii! [ZDJĘCIA]

W 4. odcinku programu "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor zawita do wsi Kaliga, w której mieszka pani Sylwia z czwórką dzieci. Tam wraz z ekipą remontową spróbuje odmienić życie kolejnej rodziny. Jak zmieni się dom po wizycie ekipy programu "Nasz nowy dom"? Zobaczcie zdjęcia przed i po metamorfozie domu we wsi Kaliga!

Multimedia

"Nasz nowy dom" odcinek 4. sezon 11. w czwartek, 27 września, o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Kaliga to niewielka, przepięknie położona wieś w województwie świętokrzyskim. W połowie starego, drewnianego domu mieszka pani Sylwia z czwórką dzieci. Wszyscy gnieżdżą się w jednym pomieszczeniu, przedzielonym regałem na cześć kuchenną i sypialną. W domu nie ma wody, łazienki ani kanalizacji. Przez zbutwiałe ściany do wnętrza wdziera się chłód i wilgoć.

Metamorfoza domu we wsi Niedziałowice Drugie! Zobacz, jak zmieni się dom pani Agnieszki! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dwunastoletnia Patrycja, jedenastoletni Michał, dziewięcioletnia Asia i ośmioletni Dawid nie mają swoich łóżek, brakuje im miejsca do nauki i rozwoju zainteresowań. Wszystkie dzieci pięknie śpiewają i recytują, mimo strasznych warunków w domu wygrywają konkursy i uczą się doskonale.

Ekipa programu bardzo chce poprawić ich los, stają jednak przed ogromnym wyzwaniem: jak w tak niewielkiej przestrzeni zmieścić kuchnię, łazienkę i wszystko to, czego potrzebuje do życia pięcioosobowa rodzina? Zobaczcie zdjęcia przed i po metamorfozie domu we wsi Kaliga!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×