"Nasz nowy dom" sezon 11. odcinek 6. Metamorfoza w bloku w Borkowie Wielkim! Zobacz, jak zmieni się mieszkanie pani Hanny [ZDJĘCIA PRZED I PO]

Szósty odcinek programu "Nasz nowy dom" już 11 października. Ekipa Katarzyny Dowbor pojawi się tym razem w Borkowie Wielkim, gdzie mieszka pani Hanna z córką Mileną. Jak zmieni się ich mieszkanie w bloku po wizycie ekipy remontowej? Zobaczcie zdjęcia przed i po metamorfozie!

Multimedia

"Nasz nowy dom" odcinek 6. sezon 11. w czwartek, 11 października, o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 6. odcinku programu "Nasz nowy dom" zobaczymy metamorfozę w niewielkim bloku w Borkowie Wielkim. To właśnie tam, w mieszkaniu na pierwszym piętrze mieszka pani Hanna z córką Mileną.

Milena od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, ma kłopoty z poruszaniem się, ale mimo to doskonale się uczy i udziela społecznie. Pani Hania niedawno doznała porażenie nerwu twarzowego, co utrudnia jej podjęcie pracy, ale stara się dorywczo reperować rodzinny budżet. Ich mieszkanie ogrzewa niebezpieczny piec ustawiony w kuchni. Zimą pani Hania czuwa przy nim całe noce, by ogień nie wygasł. Łazienka w mieszkaniu jest całkowicie nieprzystosowana do potrzeb Mileny, dziewczyna wchodzi do wanny po prowizorycznym schodku, wodę do mycia trzeba grzać na kuchni. Dach, który leży bezpośrednio nad mieszkaniem, przecieka.

Metamorfoza domu w Nowej Wsi! Zobacz, jak zmieni się dom pana Ferdynanda! [ZDJĘCIA PRZED I PO]Zobacz więcej

Kasia, Martyna i Wiesiek błyskawicznie zabiorą się do pracy, by jak najszybciej zmienić to ponure lokum i przytulne, kobiece, bezpieczne mieszkanie. Zobacz, jak zmieni się mieszkanie pani Hanny, która mieszka w bloku w Borkowie Wielkim! Mamy zdjęcia przed i po metamorfozie!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Nieznajoma (gość)

    Nie lubię jak są powtórki a gdzie nowe odcinki bo stare są nudne mam dość starych odcinków czekam na nowe

    07.10.2018 16:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×