"Nasz nowy dom" sezon 11. odcinek 7. Metamorfoza w Gieraszowicach! Zobacz, jak zmieni się dom pani Eweliny i pana Grzegorza [ZDJĘCIA PRZED I PO]

W 7. odcinku programu "Nasz nowy dom" zobaczymy, jak zmieni się stary dom pani Eweliny i pana Grzegorza z Gieraszowic. Zobaczcie zdjęcia przed i po metamorfozie ich domu przez ekipę Katarzyny Dowbor!

Multimedia

"Nasz nowy dom" odcinek 7. sezon 11. w czwartek, 18 października, o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Tym razem ekipa Katarzyny Dowbor z programu "Nasz nowy dom" zawita do wsi Gieraszowice, w której mieszka ani Ewelina i pan Grzegorz - młode, zgodne małżeństwo, wychowujące trójkę wspaniałych dzieci: Sebastiana (9 l.) Maję (6 l.) i Michalinę (1,5 roku).

Od kilku lat starają się wyremontować stary drewniany dom, w którym mieszkają. Udało się dobudować pomieszczenie na łazienkę, ale nadal nie jest ono wykończone. Do budynku prowizorycznie doprowadzono wodę, jednak zimą instalacja zamarza. Toaleta jest na zewnątrz a pomieszczenia w domu ogrzewa stary, rozpadający się piec. Dzieci nie mają warunków do nauki i normalnego rozwoju.

Metamorfoza w bloku w Borkowie Wielkim! Zobacz, jak zmieni się mieszkanie pani Hanny [ZDJĘCIA PRZED I PO]Zobacz więcej

Dramatem rodziny jest choroba pana Grzegorza – śmiertelnie niebezpieczna hemofilia, która uniemożliwia mu podjęcie stałej pracy. Sytuacja rodziny jest dramatyczna, strach przed kolejną zimą spędza rodzicom sen z powiek. Jedyną szansą jest ekipa programu.

Gościem specjalnym odcinka będzie dziennikarz kulinarny Paweł Loroch. W galerii możecie zobaczyć zdjęcia przed i po metamorfozie domu w Gieraszowicach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×