"Nasz nowy dom" sezon 11. odcinek 8. Metamorfoza maleńkiego mieszkania w Nowym Mieście nad Pilicą! Jak się zmieni? [ZDJĘCIA PRZED I PO]

W 8. odcinku programu "Nasz Nowy Dom" razem z Katarzyną Dowbor i jej ekipą remontową zawitamy do miejscowości Nowe Miasto nad Pilicą, w którym mieszka pięcioosobowa rodzina. Dziadkowie i trójka wnuków mieszkają w maleńkim mieszkaniu w bloku. Jak zmieni się ich dom po wizycie Katarzyny Dowbor? Zobaczcie zdjęcia przed i po metamorfozie!

Multimedia

"Nasz nowy dom" odcinek 8. sezon 11. w czwartek, 25 października, o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Nowe Miasto nad Pilicą to kolejna miejscowość, do której zawitała Katarzyna Dowbor z programu "Nasz nowy dom". To własnie tam, w maleńkim mieszkaniu w bloku mieszka pięcioosobowa rodzina. Dziadkowie: pani Jadwiga i pan Kazimierz oraz ich trzech wnuków: Damian, Marcin i Kuba.

Mimo poważnego wieku, dziadkowie podjęli się wychowania wnuków, nie chcieli, żeby chłopcy trafili do domu dziecka. Mama chłopców załamała się po śmierci męża i nie jest w stanie uwolnić się od nałogu alkoholowego. Dzieci mieszkały z nią w tragicznych warunkach, często w nocy uciekały z domu w trakcie alkoholowych libacji.

Metamorfoza w Gieraszowicach! Zobacz, jak zmieni się dom pani Eweliny i pana Grzegorza [ZDJĘCIA PRZED I PO]Zobacz więcej

Dziadkowie przyjęli ich pod swój dach i cała rodzina gnieździ się w nieopisanej ciasnocie dwupokojowego mieszkania. Najstarszy Damian jest osobą niepełnosprawną intelektualnie, stara się pracować i pomagać dziadkom w miarę swoich możliwości. Marcin choruje na epilepsję, powinien mieć spokój i własną przestrzeń, tymczasem śpi z młodszym bratem na jednej wersalce, budząc go i uderzając w trakcie ataków choroby. Najmłodszy Kuba nie ma miejsca dla siebie, nie ma gdzie odrabiać lekcji. Łazienka jest w katastrofalnym stanie, wysoka wanna jest całkowicie niedostępna dla schorowanej pani Jadwigi.

Największym wyzwaniem jest projekt architektoniczny – Maciek musi tak zagospodarować niewielką przestrzeń, by każdy z domowników miał w domu swoje miejsce. Ekipa Wieśka będzie miała ręce pełne roboty.

Jak zmieni się dom rodziny z Nowego Miasta nad Pilicą po wizycie Katarzyny Dowbor? Zobaczcie zdjęcia przed i po metamorfozie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×