"Nasz nowy dom" sezon 11. odcinek 9. Dom pani Jadwigi w Sobolewie zmienił się nie do poznania! Zobacz tę metamorfozę! [ZDJĘCIA PRZED I PO]

Jadwiga, samotna matka nastoletniego Dawida, mieszka w starym parterowym domu w Sobolewie. W 9. odcinku 11. sezonu programu "Nasz nowy dom" przyjeżdża do nich Katarzyna Dowbor z ekipą i postanawia wyremontować ich dom. Jak wyszło? Zobacz zdjęcia przed i po metamorfozie!

Multimedia

"Nasz nowy dom" odcinek 9. sezon 11. w czwartek, 1.11.2018, o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W Sobolewie, w parterowym starym domu mieszka pani Jadwiga, samotna mama wychowująca czternastoletniego Dawida. Tata chłopca zmarł kilka lat temu nagle, we śnie. Od tamtej chwili ich dom pogrążony jest w smutku i trosce, bo pani Jadwidze bardzo trudno jest utrzymać siebie i syna ze skromnej pensji sprzedawczyni.

Metamorfoza maleńkiego mieszkania w Nowym Mieście nad Pilicą! Jak się zmieni? [ZDJĘCIA PRZED I PO]Zobacz więcej

Dom pani Jadwigi wymaga remontu. Nie ma łazienki, w przedsionku, tuż przy drzwiach wejściowych, stoi prowizorycznie zamontowany sedes. Wodę do mycia trzeba grzać w piecu, wanna stoi w pomieszczeniu, które jest także kuchnią. Chłopiec mieszka z mamą w jednym pokoju, który niczym nie przypomina królestwa nastolatka. Nie ma gdzie się uczyć, mama nie ma gdzie odpocząć po pracy. Ekipa programu chce nie tylko zapewnić tej rodzinie godne warunki do życia, ale tez wnieść do ich świata trochę uśmiechu i nadziei. Udało się?

Zobacz galerię

"Nasz nowy dom" - o programie:

Rodziny, które zostały wybrane do udziału w programie, żyją w bardzo złych warunkach mieszkaniowych, które zagrażają zdrowiu i życiu. Czasami bez ciepłej wody, rodzice wychowują kilkoro dzieci swoich lub przysposobionych, będąc rodziną zastępczą, albo rodziną adopcyjną. To normalni, zwykli, dobrzy ludzie, którym w pewnym momencie życia wydarzyło się coś, co uniemożliwiło im remont własnych czterech kątów. Poznajemy wzruszające historie zwykłych ludzi, przekonujemy się na własne oczy, że mimo nadludzkich wysiłków nasi bohaterowie nie są obecnie w stanie zapewnić swoim dzieciom godnych warunków życia, a pragną tego ponad wszystko. W tym najtrudniejszym momencie ich życia do akcji wkracza ekipa programu z Katarzyną Dowbor na czele.

Metamorfoza w Gieraszowicach! Zobacz, jak zmieni się dom pani Eweliny i pana Grzegorza [ZDJĘCIA PRZED I PO]Zobacz więcej

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×