"Nasz nowy dom" sezon 11. Z czym w nowym sezonie programu będzie musiała zmierzyć się Katarzyna Dowbor? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Ta misja musi trwać nadal, bo wciąż są ludzie, którym potrzebna jest pomoc. Nieustannie od ponad 5 lat Telewizja Polsat w "Naszym nowym domu" stara się uczynić lżejszym życie ludzi, których trudne warunki mieszkaniowe i często dramatyczna sytuacja materialna nie pozwala na normalność. Zobaczcie, czego spodziewać się po 11. sezonie programu "Nasz nowy dom"!

Multimedia

"NASZ NOWY DOM" SEZON 11 - premiera już w czwartek 6 września o godz. 20.00 na Polsacie

Jesienią ekipa „Naszego nowego domu” odwiedzi m.in świętokrzyskie i Mazury. W pierwszym odcinku jesiennego sezonu poznamy wzruszającą historię rodzeństwa z domu dziecka. Najstarsza pani Monika, która chce stworzyć rodzinę zastępczą dla swoich sióstr, będzie potrzebowała naszej pomocy w remoncie starego domu w miejscowości Siniec.

Pomożemy również Państwu Jadwidze i Kazimierzowi z Nowego Miasta nad Pilicą, którzy wychowują trójkę swoich wnuków, a ich dom dramatycznie potrzebuje remontu. Prowadząca Katarzyna Dowbor, a szczególnie architekci programu Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz staną przed kilkoma poważnymi wyzwaniami w trakcie rysowania planów odnawianych domów i mieszkań.

Metamorfoza domu rodziny z Sińca! Zobacz pierwsze zdjęcia z planu programu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na ekipę remontową, której przewodzą znani już kierownicy robót Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski, będą czekać pułapki i niemiłe niespodzianki, które utrudnią im prace i walkę z czasem. Bohaterowie „Naszego nowego domu” to niezmiennie ludzie wyjątkowi i dzielni, starający się jakoś radzić sobie z przeciwnościami losu, chorobami i nieszczęściami, które ich dotknęły.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×