"Nasz nowy dom" sezon 12. odcinek 10. Metamorfoza domu pana Zbigniewa z Woli Starogrodzkiej! Zobacz zdjęcia PRZED i PO!

Zbutwiałe podłogi, ściany i niewyobrażalna ciasnota - tak wyglądał dom pana Zbigniewa z Woli Starogradzkiej przed wizytą ekipy Katarzyny Dowbor z programu "Nasz nowy dom". Po starych wnętrzach nie ma już jednak śladu. Zobaczcie, jak zmienił się dom pana Zbigniewa!

Multimedia

"Nasz nowy dom" sezon 12. odcinek 10. - co się wydarzyło?

W 10. odcinku programu "Nasz nowy dom" ekipa Katarzyny Dowbor zawitała do Woli Starogrodzkiej, nieopodal Garwolina. W niewielkim domu mieszkała tam czteroosobowa rodzina. Pan Zbigniew jest wdowcem, wychowuje samotnie troje dzieci: osiemnastoletniego Kacpra, piętnastoletnią Weronikę i trzynastoletniego Michała. Mama rodzeństwa zmarła kilka miesięcy temu po długiej chorobie.

Kochała nas, wychowała nas na dobrych ludzi – opowiadał w programie Kacper.

Metamorfoza domu rodziny z Rembertowa. Zobacz, jak zmieniło się ich spalone mieszkanie!Zobacz więcej

Zrozpaczony pan Zbigniew tęskni za żoną, jednocześnie stara się być silny, by zadbać o siebie i dzieci. Ich dom to zaadaptowany budynek gospodarczy. Instalacja elektryczna jest prowizoryczna i niebezpieczna. Komin w budynku jest za krótki i w związku z tym pomieszczenia są zadymione. Podłogi i ściany kompletnie zbutwiały. W domu panuje ciasnota. Najstarszy z rodzeństwa śpi w kuchni, młodsi nie mają miejsca do nauki i wypoczynku.

Katarzynie Dowbor udało się sprawić, że rodzina choć na chwilę zapomniała o nieszczęściach, jakie ją spotkały! Zbutwiałe podłogi, ściany i niewyobrażalna ciasnota to już przeszłość dla rodziny pana Zbigniewa. Zobaczcie metamorfozę domu z Woli Starogradzkiej! Zdjęcia przed i po znajdziecie w galerii.

Zobacz galerię

"Nasz nowy dom" sezon 12. w czwartki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×