"Nasz nowy dom" sezon 12. odcinek 9. Metamorfoza domu rodziny z Rembertowa. Zobacz, jak zmieniło się ich spalone mieszkanie!

Za nami kolejna niesamowita metamorfoza w programie "Nasz nowy dom". Mieszkanie rodziny z Rembertowa po wizycie ekipy Katarzyny Dowbor zmieniło się nie do poznania! Przekonajcie się sami i porównajcie zdjęcia przed i po!

Multimedia

"Nasz nowy dom" sezon 12. odcinek 9. - co się wydarzyło?

W kolejnym odcinku programu "Nasz nowy dom" ekipa pod dowództwem Katarzyny Dowbor odmieniła mieszkanie pani Bożeny i jej syna Bartosza z Rembertowa. Chłopiec jest niepełnosprawny intelektualnie - nie mówi, trudno się z nim komunikuje. Ojciec Bartka odszedł od pani Bożeny.

Bartosz Kurek pomógł spełnić marzenie Mateusza z Gliwic!Zobacz więcej

Kilka miesięcy temu pod nieobecność domowników zapaliła się instalacja elektryczna w ich małym mieszkaniu. Wszystko doszczętnie spłonęło. Po kilku tygodniach koczowania u znajomych, rodzina otrzymała lokum socjalne, które składało się z maleńkiego pokoiku i łazienki. Nie było nawet miejsca do przechowywania posiłków. Sytuacja rodziny z Rembertowa była tragiczna. Sprawy nie ułatwiał też fakt, że Bartosz bardzo tęsknił za domem, do którego był przyzwyczajony i źle znosi zmiany.

Bartek bardzo się zmienił, zrobił się bardziej nerwowy. Staram się mu stworzyć chociaż ten procencik normalności. Tego normalnego życia – opowiadała w programie pani Bożena.

Remont mieszkania był całkowicie poza zasięgiem finansowym mamy Bartka, dlatego do akcji wkroczyła ekipa „Naszego nowego domu”. Zobaczcie, jak zmieniło się ich spalone mieszkanie! Mamy zdjęcia przed i po metamorfozie!

Zobacz galerię

"Nasz nowy dom" sezon 12. w czwartki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×