"Nasz nowy dom" sezon 13. odcinki 16 i 17. Rodziny z Żyrardowa i Koziegłów mają nowe domy! Zobacz, jak się zmieniły!

Ekipa programu "Nasz nowy dom" odwiedził rodziny z Żyrardowa i miejscowości Koziegłowy. Wszyscy, którzy zmienili ich warunki mieszkaniowe mogą odnotować kolejny sukces. Zobacz jak zmieniły się domy bohaterów programu!

Multimedia

"Nasz nowy dom" sezon 13. w środy i czwartki o godz. 20:05 w Polsacie - sprawdź program tv

W Żyrardowie w starej kamienicy mieszkają: pani Emilia, jej mąż Andrzej, dwoje dzieci pani Emilii – Julka i Kuba, którzy traktują go jak własnego ojca. Ich życie nie jest jednak tak szczęśliwe, jak mogłoby być. Pani Emilia jest osobą niepełnosprawną, nieoperacyjny garb sprawia, że nie może normalnie funkcjonować. Choroba pana Andrzeja pozwala mu podejmować pracę jedynie w ograniczonym zakresie. Skromne dochody rodziny nie pozwalały na remont mieszkania, które było w tragicznym stanie. Łazienka była prowizorycznie wydzielona niskimi ściankami, pokoje dzieci były niedogrzane, instalacja elektryczna i stary piec zagrażały ich życiu. Na szczęście pojawiła się ekipa Katarzyny Dowbor.

Bohaterka programu, pani Justyna z Gliwic nie żyje. Osierociła dwie córkiZobacz więcej

Z kolei w Koziegłowach mieszka pani Izabela z czworgiem dzieci. Jej mąż zmarł nagle, dlatego sama zajmuje się szesnastoletnim Szymonem, dwunastoletnią Weroniką, jedenastoletnią Wiktorią i niespełna trzyletnią Alicją. Ich dom był zrujnowany, jednak kobieta na własną rękę zaczęła go remontować. Szybko okazało się, że stan budynku jest tragiczny, a remont pochłonie środki, które są poza zasięgiem rodziny. Wszyscy mieszkali więc w jednym pokoju i spali na dwóch łóżkach… Posiłki przygotowywali w łazience, w której zmywali również naczynia. Ekipa Artura musiała się zmierzyć z ogromnym wyzwaniem, ale... udało się! Zobaczcie sami!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×