"Nasz nowy dom" sezon 14. odcinek 1. Pani Elżbieta i jej wnuk mieszkają w mieszkaniu zastępczym. Ich dom jest w tragicznym stanie!

"Nasz nowy dom" powraca z 14. sezonem. Tym razem Katarzyna Dowbor wybierze się na Lubelszczyznę, gdzie pomoże pani Elżbiecie i jej wnukowi, którzy mieszkają w mieszkaniu zastępczym.

Multimedia

"Nasz nowy dom" sezon 14. w środy i czwartki o godz. 20:05 w Polsacie - sprawdź program tv

W pierwszym odcinku 14. edycji programu poznamy historię Pani Elżbiety, która po śmierci córki stała się rodziną zastępczą dla wnuka Eryka. Aby móc opiekować się chłopcem babcia musiała zapewnić mu odpowiednie warunki do życia. Ze względu na tragiczny stan ich domu, tymczasowo przeprowadzili się do mieszkania służbowego. Niestety wkrótce będą musieli opuścić lokal, w związku z przejściem na emeryturę przez Panią Elżbietę.

Katarzyna Dowbor z ekipą wyrusza na pomoc kolejnym rodzinom! Kto otrzyma szansę na nowe życie?Zobacz więcej

Dom, do którego muszą wrócić jest w tragicznym stanie! Okna były nieszczelne, nie działało ogrzewanie, ściany i podłogi były dziurawe, a instalacja elektryczna była w tak fatalnym stanie, że zagrażała ich życiu. W domu nie było łazienki, kanalizacji, wody, a za toaletę służył drewniany wychodek na podwórku. Chłopiec jest przerażony wizją rozłąki z babcią: „Trzeba zrobić tam remont, bo inaczej wyląduje w domu dziecka, a ja babcię bardzo kocham i nie chce iść do domu dziecka…” – mówi ze łzami w oczach Eryk. Jak odmieni ich życie wizyta Katarzyny Dowbor, Martyny Kupczyk, Wieśka Nowobilskiego i jego ekipy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×