"Nasz nowy dom" sezon 14. odcinek 13. Nowy dom szansą na nowe życie dla rodziny pani Bogusławy! Zobaczcie metamorfozę!

W 13. odcinku programu "Nasz nowy dom 14" ekipa pod wodzą Katarzyny Dowbor odwiedziła wieś Stok, nieopodal Ostrowi Mazowieckiej, gdzie w starym domu mieszka pani Wiesława z córką Bogusławą oraz wnuczką Wiktorią. Zobaczcie, jak zmienił się ich dom!

Multimedia

"Nasz nowy dom" sezon 14. w środy i czwartki o godz. 20:05 w Polsacie - sprawdź program tv

Pani Bogusia podjęła decyzję o samotnym wychowywaniu dziecka, bo mąż zupełnie nie interesował się rodziną. Kobiety radzą sobie jak mogą, ale nie mogło być mowy o remoncie domu, który był w katastrofalnym stanie. Podłogi były w totalnej rozsypce, stąpanie po nich powodowało drgania, od których ruszał się piec ogrzewający dom, rura odprowadzająca spaliny rozszczelniała się i wypadała ze ściany, a dym wydostawał się do wnętrza budynku.

Trzy pokolenia kobiet z Mazowsza i Rafał Maserak w ekipie Katarzyny Dowbor!Zobacz więcej

W domu nie było ciepłej wody, a prowizoryczna toaleta zrobiona w korytarzu była pomieszczeniem przechodnim. Przez liczne dziury i szpary do budynku wdzierało się zimno i wilgoć. Kasia Dowbor nie kryła przerażenia, widząc stan budynku:

Bardzo mi się podoba, że to jest taki fajny dom kobiet, czyli trzy pokolenia, wspieracie się, widać, że jesteście za sobą. Natomiast sam dom bardzo mnie przeraża (…) Niestabilne podłogi, te dwa bardzo niebezpieczne piece, czyli te kozy, które Was mają ogrzewać, w każdej chwili coś się może wydarzyć. W tym domu tak naprawdę wszystko trzeba wyburzyć.

Kasia Dowbor zabrała rodzinę na wakacje, a metamorfozą domu zajęli się w tym czasie Martyna Kupczyk i brygada Wieśka Nowobilskiego. Zobaczcie, jak zmienił się dom!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • staszek2313@gmail.com (gość)

    Bardzo skrzywdzona ta dziewczynka ,jak można razem ich położyć .proszę o zmianę planu i zrobić jej własny pokoik

    17.04.2020 11:45

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×