"Nasz nowy dom" sezon 14. odcinek 22. Czteroosobowa rodzina mieszkająca w maleńkim pokoiku prosi Katarzynę Dowbor o pomoc

W kolejny odcinku "Naszego nowego domu" ekipa Katarzyny Dowbor przyjedzie do Pruszkowa, gdzie czteroosobowa rodzina mieszka w maleńkim pokoiku u rodziców. Czy ekipa programu pomoże wyremontować im dom?

Multimedia

"Nasz nowy dom" sezon 14. w środy i czwartki o godz. 20:05 w Polsacie - sprawdź program tv

W kolejnym odcinku "Naszego nowego domu" poznamy historię Andżeliki i Dominika, którzy są parą od wielu lat. Mają dwie córeczki - Julkę i Adę. Rodzina mieszka w Pruszkowie. W prezencie od rodziców otrzymali połowę ich niewielkiego domu do wykończenia. Narzeczeni marzyli o ślubie, planowali piękną przyszłość.

Babcia opiekująca się wnukami potrzebuje pomocy! Ekipa Katarzyny Dowbor przyjeżdża do Sowiej WoliZobacz więcej

Wszystko przerwał dramatyczny wypadek! Dominik upadł niefortunnie w pracy, a jego głowę przygniotła maszyna. Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Zgnieciony płat mózgu, uszkodzony nerw wzrokowy, to tylko niektóre z obrażeń. Dominik cudem wrócił do rodziny, ale nie jest w stanie pracować. Wszystkie marzenia przepadły. Zdrowie Dominika nie pozwala na dokończenie remontu ich części mieszkalnej.

Rodzina mieszka w maleńkim pokoiku u rodziców. Nie mają nadziei na zmianę. Dopóki do ich drzwi nie zapuka Katarzyna Dowbor.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×