"Nasz nowy dom" sezon 14. odcinek 23. Wygrała walkę z rakiem, teraz walczy o normalne życie dla wnuka. Nie mogą mieszkać w tych warunkach!

Ekip programu "Nasz nowy dom" rusza na pomoc pani Janinie, która nie ma łatwego życia. Najpierw sama musiała walczyć o swoje zdrowie, a teraz zrobi wszystko dla swojego ukochanego wnuka. Zobacz, w jakich warunkach mieszkają!

Multimedia

"Nasz nowy dom" sezon 14. w środy i czwartki o godz. 20:05 w Polsacie - sprawdź program tv

W tym odcinku ekipa programu "Nasz nowy dom" odwiedzi Podłęż, wieś nieopodal Puław. Pani Janina z ośmioletnim wnuczkiem Robertem mieszkają tu w części budynku gospodarczego, zaadaptowanej na dom. Rodzice chłopca zaniedbywali dziecko. Pani Janina walczyła, by córka wróciła na dobrą drogę, zmieniła się, ale bez skutku. Postanowiła ratować wnuka, zabrała go do siebie i stoczyła długą batalię o to, by stać się jego prawnym opiekunem.

Dramatyczny wypadek przerwał szczęście Andżeliki i Dominika. Teraz pomogła im Katarzyna Dowbor!Zobacz więcej

Sama wcześniej chorowała na złośliwy nowotwór i wierzy, że dostała drugie życie, by wychować wnuka. Niestety warunki w jakich żyje rodzina, nie są odpowiednie dla babci i jej ukochanego wnuka. W ich domu panuje przenikliwy chłód, sufity pokryte są grzybem, tylko jeden pokój nadaje się do zamieszkania. Łazienka znajduje się w piwnicy i jest dramatycznie zawilgocona. Okna są nieszczelne, w dachu są dziury, którymi podczas deszczu woda dostaje się do środka budynku. Chłopiec nie ma swojego pokoju, nie ma się gdzie bawić. Pani Janina również nie ma swojego pokoju, swojej oazy spokoju. W domu nie ma ciepłej wody. Budynken jest w dramatycznym stanie i wymaga natychmiastowego remontu!

Przed ekipą programu bardzo trudne zadanie. Do akcji wkraczają Wojtek Strzelczyk i Artur Witkowski z ekipą budowlaną, a Katarzyna Dowbor zadba, by rodzina nie nudziła się na wakacjach.

Katarzyna Dowbor pokazała piękną córkę! Wiedzieliście, że Maciej Dowbor ma siostrę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×