"Nasz nowy dom" sezon 14. odcinek 24. Ostatnia metamorfoza w sezonie za nami! Zobaczcie, jak ekipa programu pomogła rodzinie z Rosanowa!

Za nami ostatnia metamorfoza w 14. sezonie programu "Nasz nowy dom". Zobaczcie, jak ekipa pod wodzą Katarzyny Dowbor zmieniła dom oraz pomogła rodzinie z Rosanowa! Emocji nie brakowało!

Multimedia

"Nasz nowy dom" sezon 14. w środy i czwartki o godz. 20:05 w Polsacie - sprawdź program tv

W ostatnim odcinku 14. sezonu programu „Nasz Nowy Dom” poznaliśmy historię trzypokoleniowej rodziny z Rosanowa, nieopodal Łodzi. To właśnie tam mieszkają bohaterowie wczorajszego odcinka "Naszego Nowego Domu": dziadek – pan Jerzy, który przyjął pod swój dach wnuczkę Sylwię i jej córeczkę, a swoją prawnuczkę, Alicję.

Pani Sylwia dorastała w domu pełnym przemocy, ojciec alkoholik zamienił życie jej i jej mamy w piekło. Jako osoba dorosła przeszła terapię i stara się stworzyć córce dom, jakiego sama nie miała. Niestety, warunki życia rodziny są naprawdę dramatyczne. Choć ekipa programu przez lata widziała już nie jedno, tym razem stan domu przeraził naszym ekspertów!

Babcia samotnie wychowująca wnuka otrzymała nowy dom! Zobacz metamorfozę!Zobacz więcej

Największym problemem w domu był dziurawy dach, przeciekał w tylu miejscach, że rodzina nie dawała rady łatać nieszczelnych powierzchni. Dom ogrzewał piec, którego spaliny osadzały się na ścianach domu. W budynku były grzyb, który był dosłownie wszędzie – ściany za meblami, przy łóżku, na suficie. Z zagrzybionego, wilgotnego sufitu odpadał tynk. W kuchni rodzina korzystała z przeciekającego zlewu i starej dwupalnikowej kuchenki gazowej. Łazienka podobnie jak reszta pomieszczeń była w dramatycznym stanie.

To jedna z najtrudniejszych metamorfoz z jaką architekt Maciej Pertkiewicz i Wiesiek Nowobilski musieli się zmierzyć. Wspólnymi siłami, walcząc z czasem i przeciwnościami, zapewnili rodzinie godne warunki do życia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×