"Nasz nowy dom" sezon 15. 200. odcinków programu za nami! Zobaczcie, jak wyglądała dwusetna metamorfoza domu!

Za nami 200. odcinek programu "Nasz nowy dom"! To dla telewizji Polsat oraz prowadzącej program Katarzyny Dowbor prawdziwe święto! Zobaczcie, jak wyglądała dwusetna metamorfoza domu!

Multimedia

"Nasz nowy dom" w środy i czwartki o godz. 20:05 w Polsacie - sprawdź program tv

W czwartek w programie "Nasz Nowy Dom" obejrzeliśmy dwusetną metamorfozę ekipy programu pod dowództwem Kasi Dowbor! Od debiutu programu w 2013 roku format prowadzony przez Katarzynę Dowbor okazał się przepustką do lepszego życia już dla 200 rodzin. Gdyby policzyć nie całe rodziny, ale poszczególnych ich członków to byłoby niemal tysiąc osób, które mieszkają w nowych domach. Imponujący wynik! Nasza ekipa postanowiła uczcić jubieluszową metamorfozę - był tort, słowa podziękowania i radość, z tego, że udało się pomóc tak ogromnej grupie potrzebujących rodzin! W tym wyjątkowym, bo już dwusetnym odcinku, spotkają się wszyscy architekci i obaj szefowie ekip budowlanych.

Ekipa wyremontowała dom rodzinie z Wieliszewa! Zobaczcie zdjęcie sprzed i po remoncie!Zobacz więcej

W jubileuszowym odcinku „Naszego Nowego Domu” pomoc otrzymała pani Katarzyna i jej syn Adaś. Mąż pani Katarzyny zmarł niedawno z powodu nowotworu mózgu, do końca byli przy nim synek i żona. Dziś kobieta została sama z dwunastoletnim Adamem. Mieszkają w niewielkiej wsi Prusy w świętokrzyskim. Ich dom stanowiły dwa pomieszczenia, kuchnia i pokój. Brakowało łazienki i toalety. Budynek obity był papą, która nie izoluje przed zimnem a dach pokryty był niebezpiecznym eternitem. Kompletnie niewydolny system ogrzewania starym piecem pogarszał stan domu z roku na rok. Adam nie miał własnego pokoju, miejsca do nauki jak jego rówieśnicy. Ekipa „Naszego nowego domu” zrobiła wszystko, by uśmiech choć na chwilę zagościł na twarzach rodziny.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×