"Nasz Nowy Dom". Świąteczny odcinek specjalny. Katarzyna Dowbor spotka się z rodzinami, których życie odmieniła na lepsze!

Doskonałe wieści dla fanów programu "Nasz Nowy Dom". Już w niedzielę, 5 grudnia 2021 roku, zostanie wyemitowany specjalny, świąteczny odcinek programu "Nasz Nowy Dom". Tym razem Katarzyna Dowbor spotka się z rodzinami, których życie odmieniła na lepsze!

Multimedia

"Nasz Nowy Dom" świąteczny odcinek specjalny - w niedzielę, 5 grudnia 2021, o godzinie 17:40 na antenie telewizji Polsatu

Jak co roku, w wyjątkowym przedświątecznym czasie, ekipa „Naszego Nowego Domu” spotyka się z rodzinami, których życie zmieniło się na lepsze właśnie dzięki programowi. Bohaterowie dostają nie tylko nowy dom, ale też siłę, pewność siebie, chęć do działania i budowania jeszcze lepszej przyszłości.

Tym razem świętujemy w przepięknej scenerii polskich Tatr, gdzie na gości czeka mnóstwo atrakcji. Będzie czas na długie rozmowy przy choince, jedzenie świątecznych potraw i wspólne dekorowanie pierników.

Barbara Krafftówna przedwcześnie pochowała dwóch mężów i syna. Los jej nie oszczędzałZobacz więcej

Dowiemy się, jak rodzinom mieszka się w nowych domach, czy coś zmienili, co im się najbardziej podoba. Oczywiście nie zabraknie też prezentów, które wręczy Mikołaj. W tym roku po raz pierwszy wcieli się w niego Przemek Oślak.

W pierwszym świątecznym odcinku „Naszego Nowego Domu” spotkamy bohaterów z takich miejscowości jak: Bielsko-Biała, Dąbrówka Starzeńska, Gołkowice Górne, Kijowiec.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Pytania do ojca prowadzącego (gość)

    Pytanie 1: Jakiego koloru jest zielony Mercedes? Pytanie 2: Jak miał na imię Władysław Jagiełło? Pytanie 3: Czy kolej na Pana na stacji PKP? Pytanie 4: Czy Częstochowa się często chowa? Pytanie 5: Czy "pyta-ssie"? Pytanie 6: Czy ktoś z Lechem wałęsa się po mieście? Pytanie 7: Czy dzwon może zabić? Pytanie 8: Czy modliszka zagląda do kieliszka? Pytanie 9: Czy baca często owcę maca? Pytanie 10: Co Pan NATO?

    05.12.2021 19:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×