"Nasz nowy dom". Wiadomo, kto podpalił wyremontowany dom Beaty z Antonina. Wszystko przez nieszczęśliwą miłość!

Informacja o podpaleniu wyremontowanego przez ekipę programu "Nasz nowy dom" domu pani Beaty z Antonina, zelektryzowała fanów produkcji. Teraz wiadomo już, kto dopuścił sie tego niecnego czynu.

Multimedia

"Nasz nowy dom" - kto podpalił dom pani Beaty z Antonina?

Katarzyna Dowbor i jej ekipa z programu "Nasz nowy dom" zawitali w podlaskiej wsi Antonin podczas realizacji 10. sezonu produkcji Polsatu (emisja wiosną 2018 roku). Wtedy poznali panią Beatę i jej dwóch synów – Kacpra i Nikodema. Doszło do remontu niewielkiego, odziedziczonego po babci domku. Niedawno doszła do nas wiadomość o podpaleniu budynku.

Ogromna tragedia uczestników programu. Podpalono dom, który wyremontowała ekipa!Zobacz więcej

Do podpalenia doszło w sobotę, 18 lipca 2020 roku. Pani Beata była w pracy, a jej dzieci u dziadków. Niestety w domu znajdował się ich ukochany kotek, który nie przeżył pożaru. Teraz wiadomo już, że do tragedii doprowadził 54-letni sąsiad, Józef H. Jak ustalili dziennikarze "Interwencji", mężczyzna w przeszłości był już karany. Spędził 11 lat w więzieniu za włamania i drobne kradzieże.

Kiedy Józef H. wyszedł na wolność, pani Beata pomagała mu zdobyć mieszkanie komunalne. Zatrudniała go również do drobnych pomocy i robót w swoim ogrodzie. Co więc sprawiło, że postanowił podpalić jej dom? Wskazuje się, że był nieszczęśliwie zakochany. - Chodził po mieście i opowiadał, że on to robił, bo szykował sobie tutaj miejsce. Chciał sobie ze mną życie ułożyć. Nie dawałam mu żadnych znaków, traktowałam go jako osobę potrzebującą pomocy. Moim zdaniem on chciał się zemścić, odegrać, że nie wyszło po jego myśli - powiedziała Pani Beata.

Zobacz, jak wyglądał wyremontowany dom Beaty z Antonina i jej dzieci. Wszystko spłonęło w pożarze!Zobacz więcej

Przypomnijmy, że Katarzyna Dowbor wraz z Telewizją Polsat planują ponownie pomóc pani Beacie. "Pomóc raz i nie podać później tym osobom ręki, byłoby nietaktem. Czujemy się za te rodziny odpowiedzialni i chcielibyśmy dla nich jak najlepiej, bo na to zasługują" - podkreśla prowadząca "Naszego nowego domu".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Belmo (gość)

  Bardzo lubię ten program. Wiem ,że pomogli poprawić warunki życia wielu rodzinom. Zastanawiam się gdzie jest ta firma ubezpieczeniowa,która ubezpieczała ten dom i co z wypłata odszkodowania.

  04.08.2020 17:13
 • Monika (gość)

  Tak oczywiście jestem za programem a nie co tutaj nie którzy piszą ludzie mają różnie w życiu ciekawe jak by was takie coś spotkało co wtedy też byli byście nie robami i leniami👎🤔ABC123! Dzisiaj jest tak jutro możesz ty potrzebować pomocy!

  04.08.2020 16:58
 • Tomson wroc (gość)

  Bardzo dobrze że jest tak wspanialy program który pomaga takim ludzią . Często zostaje sama matka z dziećmi bądź samotny ojciec . Od lat zyją biednie ale zyją , radzą sobie i nie nazekają ze myją sie w misce czy zalatwiaja sie w wc na podworku . Zyja nawet wszyscy w jednym , ale sie kochają i zyją. Remont kosztuje a najwazniejsze dla takich ludzi jest zeby dzieci nie byly glodne i liczy sie kazda zlotowka. Uwazam ze trzeba pomagać takim biednym ludzią i spelniać ich marzenia , bo sami prawdopodobnie nigdy nie bedą sobie w stanie poradzić alby zyć godnie . A bynajmniej napewno dopoki nie dorosną . Bardzo dobrze ze jest taki program ❤

  03.08.2020 16:50
 • Co Ty pitolisz.. (gość)

  Abc123..co Ty czlowieku pitolisz powiem krotko !A program taki jest potrzebny ! Bo wkolo nas jest duzo ludzi co potrzebuja pomocy.

  03.08.2020 14:18
 • 0000 (gość)

  to że Państwo co napisali powyżej ze ten program jest niepotrzebny sa nienormalni to ze panstwa wychowali w koronie to nie znaczy ze kazdy ma takie zycie.

  02.08.2020 16:53
 • Jarek (gość)

  Popieram jak pisze ABC123 i tyle w temacie.

  02.08.2020 10:18
 • ABC123 (gość)

  Ja uwaźam że ten program to zupełnie niepotrzebny. Ludzie to nieroby i lenie. Jak można doprowadzać swoje domy do takiej ruiny? Palcem im się nie chce kiwnąć tylko w syfie mieszkają. Jak jedno z rodziców umiera to wtedy ręce fo telewizji. Ale kiedyś ta rodzina była pełna. Farby i cement nie są takie dtogie.... Pomaga się leniom i gnojarzom....

  02.08.2020 10:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×