"Nasz nowy dom". Wiesław Nowobilski zdradził jedną z największych tajemnic programu. Katarzyna Dowbor do tej pory o tym nie mówiła!

Wiesław Nowobilski obok Katarzyny Dowbor jest jedną z czołowych postaci programu "Nasz nowy dom". To on w każdym odcinku nadzoruje prace budowlane podczas remontów domów potrzebujących rodzin. W jednym z najnowszych wywiadów fachowiec postanowił ujawnić jedną z największych tajemnic programu - jak to jest możliwe, że można odnowić dom raptem w 5 dni.

Multimedia

"Nasz nowy dom" - Wiesław Nowobilski

Wiesław Nowobilski obok prowadzącej Katarzyny Dowbor oraz architekt Martyny Kupczyk, jest jedną z czołowych postaci programu "Nasz nowy dom". To właśnie on w każdym odcinku jako kierownik budowy czuwa nad przebiegiem prac podczas odnawiania domów rodzin w potrzebie. Ostatnio o sympatycznym fachowcu zrobiło się głośno za sprawą jego udziału w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami".

Katarzyna Dowbor pęka z dumy! Gwiazda Polsatu pochwaliła się najnowszym sukcesem córkiZobacz więcej

Wiesław Nowobilski zdradził jedną z tajemnic programu

W jednym z najnowszych wywiadów, Wiesław Nowobilski postanowił odpowiedzieć na pytanie, które wśród fanów programu "Nasz nowy dom" pada wyjątkowo często. Mianowicie, czy ekipa remontowa faktycznie odnawia domy raptem w 5 dni?

Zdaniem kierownika budowy, ekipa programu za każdym razem wywiązuje się z tego terminu. Kluczem do gruntownego wyremontowania domu w tak krótkim czasie ma być m.in. odpowiednio wczesny zakup potrzebnych materiałów budowlanych. Okazuje się bowiem, że cześć z nich można wybrać już wcześniej, zanim zobaczy się dom, który zamierza się odnowić.

Zamawiam niektóre produkty wcześniej, bo do każdego domu idą jednakowe materiały, czyli płyty gipsowej, płyty OSB. Nie muszę widzieć budynku, żeby to zamówić. A jak już jesteśmy na miejscu, to domawiamy materiały, które są potrzebne akurat w tym budynku - wyznał Wiesław Nowobilski w rozmowie z "Pomponikiem".

W tej samej rozmowie sympatyczny fachowiec przyznał, że ważna jest również odpowiednia organizacja pracy, a także posiadanie w ekipie odpowiednich ludzi, którzy znają się na swoim fachu. Dzięki temu ekipa programu np. nie musi robić wylewek tynków i czekać na ich wyschnięcie, tylko od razu pracują na własnych zabudowach.

Zobacz galerię

Krzysztof Rutkowski szybko zakończy swój udział w "Tańcu z gwiazdami? "Mogę nie mieć czasu na regularne treningi"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×