"Nasz nowy dom" wraca z 18. sezonem. Publikujemy zdjęcia domu, który zostanie wyremontowany w 1. odcinku

"Nasz nowy dom" wraca w marcu z nowymi odcinkami. Widzów czekają kolejne poruszające historie i 12 remontów, z których każdy będzie ogromnym wyzwaniem. Ekipa "Naszego nowego domu" ponownie przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz, by wyciągnąć pomocną dłoń dla kolejnych potrzebujących rodzin. Pojawią się m.in. w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W galerii publikujemy zdjęcia domu, który zostanie wyremontowany w 1. odcinku 18. sezonu.

Multimedia

"Nasz nowy dom" – ekipa pomoże kolejnym potrzebującym rodzinom! 18. sezon od 3 marca w Polsacie

W 18. sezonie z remontami zmierzy się znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz niezawodni kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

W pierwszym odcinku nowego sezonu ekipa "Naszego nowego domu" odwiedzi Tychy, gdzie w części starego ceglanego domu mieszka pani Lidia ze swoją wnuczką Kornelią. Rodzice Kornelii nadużywali alkoholu. Po tym, jak dziewczynka została im odebrana i umieszczona w rodzinie zastępczej, dziadkowie wywalczyli prawo do opieki nad wnuczką. Kilka lat temu mąż pani Lidii zmarł i teraz ona sama wychowuje dziewczynkę. W nadchodzącym sezonie poznamy również historię Pani Katarzyny, która opiekuje się swoją dwudziestotrzyletnią córką Marią, chorującą na czterokończynowe porażenie dziecięce i epilepsję. W domu mieszka także syn pani Kasi. Rodzina zajmuje stary garaż, przerobiony na pomieszczenie mieszkalne, które trudno nazwać domem... Warunki, w których żyją, są dramatyczne.

Odmienia domy i sprawia, że ludzie odzyskują radość z życia. Zobacz, jak sama się zmieniałaZobacz więcej

Poza nowym, ciepłym domem bohaterowie programu mogą liczyć również na wsparcie w rozwoju zawodowym poprzez kursy i szkolenia, które mogą pomóc wrócić im na rynek pracy, zainspirować do zmian, rozwinąć pasje i wykorzystać ich talenty. W premierowych odcinkach, w trosce o środowisko, ponownie pojawi się wiele rozwiązań ekonomicznych i jednocześnie ekologicznych, takich jak pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne.

Zobacz w galerii dom pani Lidii i jej wnuczki Kornelii

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • grzegorz (gość)

    a może część z tych ludzi do roboty by się wzięła a nie narzekała , więcej jest ludzi co żyją w gorszych warunkach i nie skomlą o pomoc .

    24.02.2022 15:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×