"Nasz nowy dom". Zdumiewające informacje o programie Katarzyny Dowbor! Wiadomo, jakie koszty ponoszą rodziny podczas remontu ich domu

Kto płaci za remont w programie "Nasz nowy dom"? Czy rodziny zgłaszające się do programu Polsatu pokrywają jakieś koszty? Te pytania zadaje sobie mnóstwo osób, a Katarzyna Dowbor śpieszy z wyjaśnieniem. Teraz jest już wszystko jasne!

Multimedia

"Nasz nowy dom" - prawda o programie wyszła na jaw. Kto płaci za remont?

"Nasz nowy dom" to jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Katarzyna Dowbor już od 9 lat pokazuje widzom, jak w ciągu kilku dni można wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W każdym odcinku specjaliści - architekt i ekipa budowlana toczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznajemy historie rodzin, których los boleśnie doświadczył.

Władysław Balicki ma niezłą intuicję. W 5. edycji pojawi się ktoś z Ukrainy?Zobacz więcej

"Nasz nowy dom" doczekał się już 18 edycji, ale dopiero niedawno na jaw zaczęły wychodzić fakty, o których widzowie nie mieli pojęcia. Kto płaci za remont w "Nasz nowy dom"? Czy rodzina pokrywa jakieś koszty? - na te pytania udzieliła odpowiedzi gospodyni programu. Katarzyna Dowbor w rozmowie z z portalem Pomponik.pl zapewnia, że uczestnicy za nic nie płacą!

Rodziny w ogóle nie partycypują w kosztach. Taki remont nie kosztuje ich ani złotówki. Staramy się, żeby spędziły te pięć dni cudownie. Są jeszcze prezenty. Oni kompletnie nie czują tego, że jest kryzys. My czasami to odczuwamy, ale dajemy radę

Widzów nurtuje jednak jeszcze jeden temat, a mianowicie podatek od wzbogacenia. Również w tym przypadku Katarzyna Dowbor stawia sprawę jasno:

Podatek płaci Telewizja Polsat. Także rodzina absolutnie nie płaci tego podatku. Rodzina dostaje nowy dom i nie kosztuje jej ani złotówki - dodała.

Wiedzieliście o tym?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Lukasz (gość)

    Nikt nie wie o tym że rachunek za niby to cyfrowy Polsat który zawsze z remontem jest w pakiecie wynosi 2500. Indywidualnie każdy za remont płaci tyle że nie bankowi kredyt tylko dla Polsatu.

    31.07.2022 18:38
  • Irena sz. (gość)

    Teraz są czasy nienawiści i egoizmu i bogactwa!!! Stańcie na miejscu matki z trójką dzieci bez męża w rozmawiającej się chałupie!!Miejcie serce takie jak KATARZYNA DOWBOR!!! Nie zajmujcie się rozliczeniem TWN,PANI KASI ANI INNYCH ZRÓBCIE SOBIE SAMI RACHUNEK SUMIENIA!!!

    03.07.2022 05:51
  • Stan (gość)

    Niektórzy co tak piszą że w piec dni nie zrobi remontu wodac że są to fachowcy szpece od wszystkiego ,zrobi remont i bardzo szybko z dużą ekipa i jak ma się środki czyli zaprawy szybko schną i kleje i zaprawy w kilka minut nie ruszy płytki, widać że jednak niektórzy nawet nie wiedzą że coś takie jest ,w niemczech czy w USA płytki można fugować po godzinie i chodzić to nie bzdura to wszystko jest drogie ale skuteczne niesty ale pracuje właśnie takimi zaprawami i nie tylko .większość kupuje wszystko te najtańsze i zwykle .

    02.07.2022 17:12
  • cybant (gość)

    a co z podatkiem od podatku?

    02.07.2022 09:15
  • Ja (gość)

    Jestem budowlańcem nie wierzę 5 dni

    02.07.2022 06:30
  • Jebacpus (gość)

    Ci co krytykują to pewnie są zapis. A ja mam wypij Wiki to jest niemożliwe.

    30.06.2022 12:16
  • Karol (gość)

    Artykuł z dupy wzięty tyle informacji jest w nim zawartych że trudno to ogarnąć Autor powinien pisać takie banialuki w gazetce szkolnej choć i tak uważam że dzieciaki napisali by to o wiele ciekawiej Żenada

    30.06.2022 10:25
  • Abc (gość)

    Ajaj aż się miło patrzy jak niektórym w komentarzach żal dupę ściska :) i też widzę, że mamy też paru znafców... W tv wszystko wygląda trochę inaczej niż na żywo. Polecam się zatrudnić w ekipie remontowej NND i wtedy zobaczycie jak to wygląda ,,od kuchni'' i wtedy oceniające

    30.06.2022 10:15
  • Gość (gość)

    Na + bo dajecie ludziom szansę na normalne życie. Ale ogromny - że robicie to w 5 dni. Nie możliwe jest zrobienie dobrze remontu w tak krótkim czasie. Czasami jak oglądam to mi ręce opadają jaka fuszerka jest robiona. Oczywiście kamerzyści nie pokazują wszykiego i są to tylko urywki, ale kto się zna na budowalace to widzi to druciarstwo z daleka. Zrubcie remąt porządnie 3 -4 tygodnie a nie w 5 dni...

    30.06.2022 10:07
  • Marian. (gość)

    Kłamanie ludzi jak w rządzie robią tumanów jaki remont za pięć dni tak w klopie umyć Rudą

    30.06.2022 09:59
  • Era (gość)

    Sponsorzy placą, stacja ma program i oglądalność. Przy okazji robią dobrą robotę. Poza tym nie wierze,ze remont trwa 5 dni. Kazdy kto sie buduje,wie ile to wszystko trwa. Nawet jak ekipa 10 osób pracuje. Wielu rzeczy ,nie kupi sie od ręki. Tynki muszą schnąć. Projekt, zakupy...nie możliwe. Chyba,ze wczesniej wchodzą o zalatwiają wszystkie sprawy,a potem szopka WYREMONTUJEMY WASZ DOM. Ale szacun dla Polsatu.

    30.06.2022 09:46
  • Kimon (gość)

    Jeśli ktoś w starym nie płacił za gaz czy prąd to w nowym też nie będzie płacił a za kilka lat te wyremontowane domy zamienią się w chlew.

    30.06.2022 09:46
  • Gregor (gość)

    Większość tych ludzi to lenie jak można żyć 20 lat i nie zrobić bieżącej wody czy prysznica

    30.06.2022 09:31
  • Nowy68 (gość)

    Ludzie Ci , którzy mają biedę i Nasz nowy dom im wyremontuje za darmo to mieszkanie oni mają mieszkać w slumsach? Tylko zazdrość i nienawiść ludzka, w oczy kuje nic więcej. Ja życzę każdemu trochę normalności w codziennych zachowaniach....

    30.06.2022 08:52
  • niech to (gość)

    Niektorym to doopa pecznieje od zazdrosci, jeszcze biedy ludziom załuja.

    30.06.2022 07:31
  • Wanda (gość)

    W mojej okolicy pomogli samotnej mamie z trojgiem dzieci

    30.06.2022 07:19
  • Lukasz (gość)

    Kogo to ku*wa obchodzi? Pochwalcie się się ile tv zarabia za emisje 1min reklamy. Heh strasznie pomagacie😂😂🤮🤮🤮🖕

    30.06.2022 06:33
  • Marta (gość)

    Nie chcę im się robić

    29.06.2022 21:23
  • Gość (gość)

    Zawiść ludzka nie zna granic. Dobrze, że są ludzie, którzy chcą pomagać.

    29.06.2022 19:51
  • Ja (gość)

    Remont rozwalającego się domu to wzbogacenie się? Zakup nowego ależ owszem ale nie remont.

    29.06.2022 18:44
NowszeStarsze