Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 18" w Owińskach, odcinek 263. Mieszkali w domu z odsłoniętymi kablami i kopcącym piecem. Ich sytuacja była dramatyczna! Ekipa Katarzyny Dowbor odmieniła ich los!

Za nami 262. odcinek "Nasz nowy dom 18". Tym razem Katarzyna Dowbor wraz z ekipą udała się do wsi Owińska, gdzie mieszka samotnie wychowująca syna pani Ania. W ich domu kable elektryczne były na wierzchu, a dymiący piec uprzykrzał każdy oddech. Sytuacja w tej rodzinie jest dramatyczna - niekiedy brakuje na jedzenie, a co dopiero na remont, choć tak potrzebny! To jednak przeszłość. Sprawdźcie, jak ekipa "Naszego nowego domu" odmieniła ich los!

19.05.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 18" w Kłudnie, odcinek 262. Pani Marianna wraz z cierpiącą na porażenie mózgowe córką były więźniami własnego domu. Ekipa Katarzyny Dowbor odmieniła ich los!

Za nami 262. odcinek "Nasz nowy dom 18". Tym razem Katarzyna Dowbor wraz z ekipą udała się do wsi Kłudno, gdzie w niewielkim domku mieszka pani Marianna wraz ze swoją niepełnosprawną dorosłą córką. Kobiety są wręcz uwięzione w swoim domu, który nijak nie był przystosowany do ich potrzeb. Co gorsza - życie w nim wymaga nie lada siły fizycznej, której starszej kobiecie brakuje. To jednak przeszłość. Sprawdźcie, jak ekipa "Naszego nowego domu" odmieniła ich los!

12.05.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 18" w Targowej Górce, odcinek 261. Pogrążona w żałobie rodzina mieszkała w fatalnych warunkach. Ekipa Katarzyny Dowbor odmieniła ich los!

Za nami 261. odcinek "Nasz nowy dom 18". Tym razem Katarzyna Dowbor wraz z ekipą udała się do Targowej Górki, niewielkiej wsi w Wielkopolsce. Mieszka tam pogrążona w żałobie rodzina; ojciec, córka i dziadek. Panowie są wdowcami, którzy nie potrafią pocieszyć nastolatki zrozpaczonej po utracie matki. Nikt nie miał w tej rodzinie własnego kąta w rodzinnym domu, co działało dobijająco na wszystkich mieszkańców. Sprawdźcie, jak ekipa "Naszego nowego domu" pozwoliła im na nowo cieszyć się życiem!

05.05.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 18" w Warszawie, odcinek 260. Schorowana prababcia z prawnuczką mieszkały w skandalicznych warunkach. Katarzyna Dowbor odmieniła ich los!

Za nami 260. odcinek "Nasz nowy dom 18". Tym razem Katarzyna Dowbor wraz z ekipą udała się do Warszawy, gdzie mieszka Pani Cycylia i jej prawnuczka, 11-letnia Emilka. Rodzina doświadczyła ogromnej tragedii - matka dziewczynki wyjechała do innego miasta i zostawiła ją, a jej tata zmarł. Pani Cecylia i Emilka gnieździły się na 27 metrach kwadratowych, gdzie na skutek fatalnej instalacji elektrycznej, w każde chwili mógł wybuchnąć pożar. Sprawdźcie, jak ekipa "Naszego nowego domu" pozwoliła im na nowo cieszyć się życiem!

28.04.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 18" w Boczkach Chełmońskich, odcinek 259. Rodzina w żałobie mieszkała w warunkach zagrażających jej życiu. Dzięki Katarzynie Dowbor mogą zacząć od nowa!

Za nami 259. odcinek "Nasz nowy dom 18". Tym razem Katarzyna Dowbor wraz z ekipą udała się do Boczków Chełmońskich, gdzie mieszka pani Beata z dwunastoletnim synem Dawidem. Rodzina doświadczyła ogromnej tragedii - tata Dawida zmarł na na skutek choroby nowotworowej. Pogrążona w żałobie rodzina mieszkała w warunkach poważnie zagrażającym ich życiu. Sprawdźcie, jak ekipa "Naszego nowego domu" pozwoliła rodzinie ponownie cieszyć się życiem!

21.04.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor zabrała głos w sprawie spalonego domu. Ekipa odnowiła go kilka lat temu

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą cztery lata temu pomogła rodzinie Pękalów. Remont domu był spełnieniem marzeń dziadków będących rodziną zastępczą dla wnuków - dziewczynki i przebywającego wówczas w domu dziecka chłopca. Pod koniec marca, po kilku latach od metamorfozy doszło do tragedii - pod nieobecność domowników wybuchł pożar. Katarzyna Dowbor zabrała głos.

09.04.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 18" w Szulborzu Wielkim, odcinek 258. Doświadczyli niewyobrażalnej tragedii i mieszkali w zimnym domu z dziurawym dachem. Katarzyna Dowbor sprawiła, że znów się uśmiechają!

Za nami 258. odcinek programu "Nasz nowy dom 18". Tym razem Katarzyna Dowbor wraz z ekipą udała się do wsi Szulborz Wielki, gdzie mieszka pani Anna z dwójką synów. Rodzina doświadczyła niewyobrażalnej tragedii - w tragicznych okolicznościach kobieta straciła męża, a chłopcy tatę. Mieszkali w nieogrzewanym domu z dziurawym dachem. Sprawdźcie, jak ekipa "Naszego nowego domu" zamieniła zimne, niewykończone wnętrza w nowy dom, przywracając uśmiech pani Annie i jej synom!

07.04.2022Nasz nowy dom

"Nasz Nowy Dom 18" w Markach, odcinek 257. Mieszkali w starym garażu, a matka musiała pochować własne dziecko. Katarzyna Dowbor pozwoliła im cieszyć się życiem!

Za nami 257 odcinek programu "Nasz nowy dom 18". Tym razem ekipa pod wodzą Katarzyny Dowbor wybrała się do Marek, gdzie mieszka pani Katarzyna, opiekująca się swoją ciężko chorą córką Marią oraz synem Sebastianem. Rodzina żyje w cieniu dramatów, ponieważ musieli pogodzić się z odejściem ojca, oraz śmiercią 13-letniego syna. Sprawdźcie, jak ekipa "Naszego nowego domu" wyremontowała ich dom i pozwoliła na nowo cieszyć się życiem.

31.03.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 18" w Radomiu, odcinek 256. Od lat walczą o zdrowie niewidomej córki. Wydali wszystko, co mieli. Bez pomocy Katarzyny Dowbor trudno byłoby im przetrwać!

Za nami 256. odcinek programu "Nasz nowy dom 18". Tym razem ekipa pod wodzą Katarzyny Dowbor wybrała się na obrzeża Radomia, gdzie mieszka rodzina walcząca o zdrowie swojej niewidomej od urodzenia córki. Na leczenie wydali wszystko, co mieli! Bez pomocy Katarzyny Dowbor trudno byłoby im przetrwać! Sprawdźcie, jak ekipa "Naszego nowego domu" wyremontowała ich dom.

24.03.2022Nasz nowy dom

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×