"Nasza klasa" odcinek 1. Jan Kliment zdradza czy lepiej tańczą Polacy czy Czesi i czy Lenka jest zazdrosna o jego partnerki taneczne

W 1. odcinku programu "Nasza klasa" gościem będzie Jan Kliment, który zdradzi czy według niego lepiej tańczą Polacy czy Czesi oraz czy jego żona jest zazdrosna o jego taneczne partnerki.

Multimedia

"Nasza klasa" odcinek 1. - TV4, wtorek, 3.09.2019, godz. 21:30 - sprawdź program tv

W pierwszym odcinku nowego programu Czwórki "Nasza Klasa"w którym dzieci przepytują wywołane do tablicy gwiazdy gościć będzie Jan Kliment. Podczas nagrania programu dzieci zastanawiały się m.in. nad wykształceniem, charakterem, sportowymi pasjami czy wiekiem swojego gościa, a pytały go o jego młodzieńcze wybory, o taniec, o gwiazdy jakim partnerował, o żonę, a nawet o sens formalnego małżeństwa i o związki partnerskie. Czy udało mu się wytłumaczyć rezolutnym i zaskakująco sceptycznym dzieciakom po co ludziom ślub?

Dlaczego Krzysztof Ibisz dwukrotnie się rozwodził? Zapytają o to dzieci z nowego show!Zobacz więcej

„Nasza Klasa” to nowy program rozrywkowy Czwórki, w którym gwiazdy odwiedzają szkolną klasę pełną dociekliwych młodych ludzi i odpowiadają na ich wyjątkowo bezpośrednie pytania– o pracę, życie prywatne, czasy szkolne oraz wiele spraw, o które czasem nie mają odwagi pytać dorośli. Goście dostają także zadania specjalne, stanowiące niepowtarzalny sprawdzian nie tylko wiedzy i sprawności, ale też kreatywności i poczucia humoru. W każdy wtorek, począwszy od 3 września, emitowane będą dwa odcinki programu: o godz. 21.30 i 22.00 Oprócz Jana Klimenta, który będzie bohaterem pierwszego odcinka oraz Rafała Rutkowskiego, goszczącego w odcinku drugim, „Naszą Klasę” odwiedzą tej jesieni: Cleo, Edyta Herbuś, Anita Sokołowska, Karol Strasburger, Antek Królikowski, Mariusz Pudzianowski, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Ibisz, Ruda z Red Lips, profesor Jerzy Bralczyk, Michał Wójcik, Marcin Wójcik, Joanna Jędrzejczyk, Paweł Orleański, Paulina Gałązka, Tomasz Oświeciński, Gabriela Muskała, Antek Królikowski, Marcin Miller, Łozo, Jan Kliment, Janusz Chabior, Mariusz Węgłowski i Igor Kwiatkowski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×